Ads Area

HONOR True Wireless Earbuds En net görüşmeler için kablosuz rahatlık:

HONOR, akıllı ekosistem ürünlerinden oluşan HONOR CHOICE ailesinin yeni üyesi HONOR CHOICE True Wireless Earbuds’la kullanıcılara tek şarjda altı saate kadar müzik, dört saate kadar da kesintisiz görüşme imkânı sunuyor. 


 

HUAWEI Technologies çatısı altında gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, herkes için akıllı yaşam stratejisi kapsamında kullanıcılara farklı ürün kategorilerinde yenilikler sunmaya devam ediyor. 

HONOR ve endüstri lideri üreticiler tarafından ortak geliştirilen yepyeni akıllı ekosistem ürünleri serisi HONOR CHOICE kapsamında tanıtılan bütçe dostu kablosuz kulaklık HONOR CHOICE True Wireless Earbuds, saatlerce müzik ve eğlenceden kopamayanları hedefliyor.HONOR CHOICE True Wireless Earbuds’la birlikte teknoloji meraklıları, tek şarjda 6 saate kadar müzik, 4 saate kadar da kesintisiz görüşme imkanına kavuşuyor. 

Hafif ve şık şarj kutusuna sahip kulaklık, gün içinde 3 defa şarj edebilecek kapasiteye sahip bataryasıyla birlikte kullanıcılara 18 saatlik ek eğlence imkânı tanıyor. Toplamda 24 saatlik ses oynatma süresiyle HONOR CHOICE True Wireless Earbuds, gün boyunca rahat bir kullanım sunuyor.


Üst düzey performansla kaliteyi yakalayın


7mm’lik kompozit diyafram hoparlörlere sahip olan HONOR CHOICE True Wireless Earbuds, vurucu bas ve net seslerle büyüleyici bir dinleme deneyimi sunuyor. Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip olan kablosuz kulaklık, özellikle birden fazla akıllı cihaza sahip olan kullanıcılar için büyük bir kolaylık sağlıyor. 

Bluetooth 5.0 sayesinde gecikmeyi 130 milisaniyeye kadar indirebilen True Wireless Earbuds, oyun oynayanlar için de avantajlı. İçerisinde yer alan iki mikrofonlu gürültü engelleme teknolojisi ise gürültü ortamlarda bile sesinizin net olarak aktarılmasını, kaliteli telefon aramaları yapmanızı mümkün kılıyor.

Rahat, dayanıklı ve akıllı


HONOR CHOICE True Wireless Earbuds, ergonomik tasarımı sayesinde uzun süreli kullanımlarda ve hareketli yaşam tarzına sahip kullanıcılar için bile kulağa güvenli şekilde oturuyor.

IP54 sertifikasına da sahip olan kablosuz kulaklık, bu sayede sıvı dökülmeleri ve toza karşı da dayanıklılık sağlarken, sezgisel dokunmatik kontroller ve sesli asistan desteğini de içerisinde barındırıyor.

HONOR CHOICE: Yüksek teknoloji ve şık IoT ürünleri

HONOR’un akıllı telefon ve çevresinde ona bağlı aksesuarlardan oluşan “1+8+N” IoT stratejisinin “N” kısmını temsil eden HONOR CHOICE serisi spor, eğlence, teknoloji ve ulaşım gibi kategorilerde sunacağı cihazlarla, kullanıcılarının günlük yaşamlarında kesintisiz ve akıllı bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area