Ads Area

PeP Visa Kart, İçerisinde 50 TL Yüklü Geliyor

Türkiye’nin yerli dijital cüzdanı PeP, 1 Eylül – 31 Ekim 2020 tarihleri arasında PeP’e üye olarak PeP Visa Kart talep eden tüketicilere avantajlı alışveriş imkanı sunuyor. 



Kampanya kapsamında PeP Visa Kart’ı alan tüketiciler; kartlarını, içerisinde ilk 250 TL’lik alışverişlerinde kullanabilecekleri 50 TL yüklü şekilde teslim alıyorlar.




1 Eylül – 31 Ekim tarihleri arasında, PeP’e üye olarak PeP Visa Kart’ı talep eden tüketiciler, ilk 250 TL’lik alışverişlerinde 50 TL’lik avantaja sahip oluyorlar. 


AppStore ya da Google Play üzerinden indirilebilen PeP uygulaması ile ya da www.peple.com.tr internet adresi üzerinden PeP’e üye olunarak talep edilebilen PeP Visa Kart’lar, sahiplerine içerisinde 50 TL yüklü olarak gönderiliyor. 

PeP Visa Kart sahipleri, 50 TL’lerini, 31 Aralık 2020 tarihine kadar, fiziki ya da sanal ortamda yapacakları ilk 250 TL’lik alışverişlerinde kullanabilecekler.


PeP Visa Kart sahipleri, dünyanın dört bir yanında ve internette yaptıkları harcamaları avantajlı döviz kurları ile gerçekleştirebiliyor, yurt dışında ATM’leri komisyonsuz kullanarak seyahatlerinde ekonomik fayda sağlayabiliyorlar.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area