Ads Area

LG Velvet Kazanmaya Hazır Mısınız?

LG, 8 – 21 Eylül tarihleri arasında düzenlediği VELVET Quiz yarışmasıyla bir kişiyi LG VELVET ve bir kişiyi de LG PL2 Bluetooth hoparlör sahibi yapıyor.Katılımcıların tek yapması gereken lgkampanya.com sayfasını ziyaret ederek LG VELVET vidosunu izlemek ve soruları yanıtlayarak yarışmaya katılmak.LG Electronics (LG), eğlenceli yarışmalarıyla kazandırmaya devam ediyor. LG, 8 Eylül’de başlayan VELVET Quiz yarışması ile bir kişiye şıklığın simgesi olarak tanımlanan LG VELVET, bir kişiye de LG PL2 Bluetooth hoparlör kazandırıyor. 

Yarışmaya katılmak isteyenler, 21 Eylül tarihine kadar lgkampanya.com web sitesini ziyaret edip, VELVET tanıtım videosunu seyretmesi, seçmeli sorulara doğru cevap vermesi ve “VELVET ile tarzını en iyi nasıl yansıtırsın?” sorusuna en yaratıcı yorumu yaparak yarışmayı tamamlaması gerekiyor.

Doğadan Esinlenerek Tasarlanan LG VELVET
Şıklığın simgesi olarak tanımlanan, kıvrımlı köşeleri, şık hatları ve simetrik ön ve arka kenarları ile öne çıkan LG VELVET, yeni 3D Kavisli Tasarım dilinin bir telefona uygulanması olarak kabul ediliyor. 

LG VELVET’in pürüzsüz, adete cilalanmış bir görüntü sergileyen yüzeyi, Aurora Beyaz rengi, bir yağmur damlasını çağrıştıran “Raindrop” kamerası en önemli görsel özellikleri arasında yer alıyor. 

LG VELVET'in doğadan esinlenerek oluşturulan tasarım dili, görsel çekicilik sağlamasının yanı sıra, telefonun elde tutulmasını da rahat hale getiriyor.

Su Geçirmeyen, Taşınabilir Hoparlör LG PL2

Meridian teknolojisine sahip LG PL2 kullanıcılara üstün ses kalitesi sunarak, her müzik çaldığında derin basları, zengin tonları ve net vokalleri dinlemelerini sağlıyor. 

Sound Boost özelliği ise, tam bir parti atmosferi yaratmak için ses gücünü artırarak ses alanını genişletiyor. Ayrıca, LG PL2 IPX5 sınıfı olması nedeniyle sudan etkilenmiyor. 

Kullanıcılar Bluetooth hoparlörlerini duşta, plajda, yağmur altında kesintisiz olarak kullanabiliyorlar. Üstelik LG PL2 24 saat süren pil ömrü, şarj derdi olmadan kullanıcıların dilediği yerde müziğin keyfini çıkarmasına olanak tanıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area