Ads Area

Amazon Prime Gaming ile popüler oyun ve oyun içi içeriklere ücretsiz erişim

Prime Gaming, League of Legends, Teamfight Tactics, Black Desert Mobile gibi oyunlar ve oyun içi içeriklere erişme avantajının yanı sıra her ay ücretsiz oyunlar ve Twitch.tv kanalı aboneliğini de Prime üyeliği içinde üyelere sunuyor.

Amazon Prime üyeleri, Prime Gaming ile her ay sevilen oyunlara ve oyun içi içeriklere erişmenin tadını çıkarabiliyor. Prime üyeleri, Grand Theft Auto Online, Red Dead Online, Apex Legends, EA SPORTS FIFA 20, League of Legends ve 20'den fazla popüler bilgisayar, konsol ve mobil oyuna ve oyun içi içeriklere erişebiliyor. Amazon Prime üyeliğinin sağladığı oyun içi öğeler arasında ek karakterler, yeni oyun görünümleri, karakter yükseltmeleri ve çok daha fazlası bulunuyor. Üyeler bunun yanı sıra, her ay istedikleri Twitch.tv kanalına abonelik ayrıcalığına da sahip olabiliyorlar.

Prime Gaming ile sunulan bu ayrıcalıklardan faydalanabilmek için, Amazon Prime üyeliği ile giriş yapmak yeterli oluyor. Amazon Prime üyesiyseniz, Prime Gaming içeriklerinin tadını bugün çıkarmaya başlayabilir, Amazon Prime’ı 30 gün boyunca ücretsiz denemek için linke tıklayabilirsiniz: amazon.com.tr/prime. Amazon Prime 30 günlük ücretsiz deneme süresinin ardından ayda sadece 7,90 TL.


Prime Gaming üyeleri, aşağıdaki oyunlarda ücretsiz oyun içi içeriklerden faydalanabiliyorlar;
- Apex Legends
- League of Legends
- Grand Theft Auto V
- EA SPORTS FIFA 20
- Red Dead Onilne
- World of Tanks
- Warframe
- Last Day on Earth
- Roblox

Prime Gaming ücretsiz oyunlar;

- Metal Slug 2

- Iron Clad

- Sengoku 3

- SNK 40th Anniversary Collection

- King of Monsters

Ve çok daha fazlası…

Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area