Ads Area

suda müzik keyfi yanınızda

Sahilde, suda, kampta veya müziğe ihtiyaç duyduğun her tatilde Ultimate Ears Taşınabilir Bluetooth Hoparlörler yanında!

Su geçirmez kablosuz hoparlörlere henüz yatırım yapmayanlar için, yaz mevsimi en ideal zaman. 

Ultimate Ears Bluetooth Taşınabilir Bluetooth Hoparlörler, açık havada müziğin tadını çıkarmayı sevenler için dış mekân koşullarına dayanıklı bir tasarıma sahip. Ultimate Ears Boom 3 ve Wonderboom 2 Taşınabilir Bluetooth Hoparlörler, havuz kenarı, plaj veya doğanın kalbinde yapılacak bir kampta eğlenceyi iki katına çıkarır.

Kolayca taşınabilir ve partiye hazır: Ultimate Ears Boom 3

BOOM 3, derin baslarla etrafı saran 360 derece ses performansına sahiptir ve tüm bunlar kullanıcının her notayı duyabilmesi için özenle tasarlanmıştır. 

Düşmelere karşı oldukça dayanıklı olup su ve toz geçirmezdir. Böylece müziği doğadaki bir kamptan havuzdaki bir partiye kadar her yere götürmeyi sağlar. 

BOOM 3'ün Sihirli Düğmesiyle şarkıları doğrudan hoparlör üzerinden oynatmak, duraklatmak veya atlamak mümkün. 

Ultimate Ears BOOM 3’ün şarj edilebilen pili, 15 saatlik kesintisiz müzik keyfi sunarken, 45 metre bağlantı mesafesi, suya, dış ortam şartlarına, düşmelere karşı dayanıklı dış kaplaması ve her zevke hitap eden farklı renk seçenekleri bulunuyor.

Dış mekanda daha yüksek performans: Ultimate Ears Wonderboom 2 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör


Wonderboom 2, iki farklı cihaza aynı anda bağlanarak, iki farklı müzik listesine erişebiliyor. Böylelikle eğlenceyi iki katına çıkarıyor. 

Müziği 360 derecelik açıyla yayan, minimalist gövdesi sayesinde her yere rahatça sığan cihaz, müzik keyfini her tatilde yaşatmayı hedefliyor. IP67 sertifikasıyla suya ve toza karşı son derece dayanıklı olan kablosuz hoparlör, 1,5 metreye kadar olan düşmelerden de etkilenmiyor. 

Tek tuşla açma/kapama, şarkı atlatma/durdurma özelliğine sahip Wonderboom 2, uzun şarj ömrü ile 13 saate kadar müzik yayını yapıyor. 30 metreye ulaşan Bluetooth kullanım alanıyla sınıfının standartlarını yükseltiyor. 

Ultimate Ears Wonderboom 2, açık hava maceralarında, kullanıcılar için özel olarak ayarlanmış yepyeni ‘’Outdoor Boost’’ düğmesiyle dış mekânda daha yüksek ve net ses performansı elde edilmesini sağlıyor.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatları:
Ultimate Ears Wonderboom 2 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör :799 TL
Ultimate Ears Boom 3 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör :1.199 TL

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area