Ads Area

Amazon tr’den Mobil Alışveriş Uygulaması’na Özel İndirim

Amazon Türkiye müşterileri 10-14 Ağustos tarihleri arasında Amazon.com.tr Mobil Alışveriş Uygulaması’ndan yapacakları 120 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 20 TL değerinde indirim kodu kazanıyor. 

Amazon Türkiye bugün yaptığı açıklamayla Amazon.com.tr Mobil Alışveriş Uygulaması’na özel indirim kodu kampanyasını duyurdu. Bugünden itibaren geçerli olacak kampanya ile tüketiciler, 14 Ağustos gün sonuna kadar Amazon.com.tr Mobil Alışveriş Uygulaması’ndan yapacakları 120 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 20 TL değerinde indirim kodu kazanıyor. 

Hem yeni hem de mevcut Amazon.com.tr müşterilerinin yararlanabileceği kampanya, tüketicilere, bebek ürünlerinden elektroniğe, ev ve mutfaktan modaya, güzellik ve kozmetikten kitaba kadar birçok farklı kategoriden binlerce ürüne Amazon.com.tr güvencesiyle ulaşma fırsatı sunuyor. 

Her kullanıcının bir kez katılabileceği kampanyada indirim kodları tüm Amazon.com.tr kullanıcılarının hesaplarına otomatik olarak tanımlanıyor. Kodlar, Amazon.com.tr Mobil Alışveriş Uygulaması’ndan yapılan alışverişlerin ödeme sayfasında kullanılabiliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area