Ads Area

Odeabank Oksijen Hesap’ın Avantajları

Türkiye’nin genç ve dinamik bankası Odeabank’ın, müşterilerinin birikimlerine değer katan ürünü Oksijen Hesap 6. yaşını müşterileri ve çalışanları ile beraber yaklaşık bir hafta boyunca sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği etkinliklerle kutladı. 


Kutlamalar Odeabank IGTV üzerinden gerçekleştirilen Fatih Erkoç konseriyle son buldu. ODEABANK, avantajlı faiz oranları ile dikkat çeken ve müşterilerine yaz kış kazandıran Oksijen Hesap ürününün, 6’ncı yaşını kutladı. Odeabank, 2014 yılında müşterilerine sunduğu Oksijen Hesap’ın 6. yaş kutlamalarını 21 Temmuz Salı günü Odeabank IGTV üzerinden gerçekleştirdiği Fatih Erkoç konseriyle tamamladı. 

Konser 4 Ağustos tarihine kadar Odeabank Instagram hesabı üzerinden izlenebilecek. Müşterilerinin birikimlerine değer katmayı hedefleyen Odeabank, Oksijen Hesap sahipleri aracılığıyla doğanın korunmasına da katkıda bulunuyor. 

Geleceğin rahat bir nefes almasını sağlama misyonuyla hareket eden ve bugüne kadar müşterileri için yaklaşık 24.500 adet fidan dikilmesini sağlayan Oksijen Hesap’ın 6’ncı yaş kutlamaları çerçevesinde TEMA Vakfı’na 500 adet daha fidan bağışında bulunuldu.  

Cem Muratoğlu: “Oksijen Hesap ürününe yatırımlarımızı sürdüreceğiz” 
Müşterilerinin Oksijen Hesap ürününe gösterdiği ilginin her geçen yıl artmasının kendilerini gururlandırdığını belirten Odeabank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Cem Muratoğlu, şunları söyledi: “Varlık Yönetimi hizmetlerimizi daha geniş bir tabana yaymak adına 6 yıl önce müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz 'Oksijen Hesap’ ile çok başarılı bir gelişim sağladık. 

Bankamızın mevduat hacmini büyük oranda artıran, müşteri adet ve bağlılığında çok önemli bir yol kat edilmesine destek olan Oksijen Hesap için 6 yıl içinde yaptığımız pazarlama ve satış kampanyaları ile hem yeni müşteri sayısında hem bakiye hacminde büyüme elde ettik. 

6 yıldır olduğu gibi bundan sonra da yaz kış kazandırmaya devam eden Oksijen Hesap ürünümüzü seçen tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.”

 Muratoğlu, şimdiye kadar olduğu gibi, yenilikçi ve teknolojik çözümlerle, müşterilerine gelecekte de değer yaratmaya ve onları bankacılık alanındaki fırsatlarıyla buluşturmaya devam edeceklerini kaydetti. 

Odeabank Oksijen Hesap’ın Avantajları: 

Birikimlerinizi gün içinde vadesiz hesapta kullanabilirken; gün sonunda, seçtiğiniz Oksijen Hesap tipine göre belirlenen vadesiz tutarın üzerinde kalan bakiyenizi gecelik mevduat hesabında otomatik olarak değerlendirebilirsiniz. 

Standart gecelik faiz oranından daha yüksek faiz oranı avantajı elde edersiniz. TL, USD ve EUR para birimlerinde Oksijen Hesap açabilir, birikimlerinizi piyasa koşullarına göre değişen faiz oranları ile değerlendirebilirsiniz. 

Oksijen Hesap’la gün sonunda vadesiz hesabınızda kalan kullanım tutarından 7 gün 24 saat para çekebilir, dilediğiniz zaman hesabınıza para yatırabilirsiniz.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area