Ads Area

Honor giyilebilir teknoloji ürünleriyle ilk kez MediaMarkt’ta

Herkes için daha akıllı ve bağlantılı bir yaşam stratejisi kapsamında ürün portföyünü genişleten 


HONOR, kablosuz kulaklıktan akıllı saat ve bilekliklere, en sevilen giyilebilir teknoloji ürünleriyle şimdi MediaMarkt mağazaları ve internet sitesinde tüketicilerle buluşuyor.

HUAWEI Technologies çatısı altında gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, kısa süre önce tanıttığı aktif gürültü engelleme özellikli yeni kablosuz kulaklığı HONOR Magic Earbuds, akıllı saat kategorisinde kullanıcıların favorisi olan HONOR MagicWatch 2 ve popüler akıllı bilekliği HONOR Band 5’i Türkiye’nin önde gelen elektronik marketlerinden MediaMarkt’ta satışa sundu.


Akıllı ürünler, akıllı yaşam


Bir akıllı telefonun ekosistem entegrasyonunu, sekiz ek ürün kategorisini ve geniş bir üçüncü parti bağlı cihazlar yelpazesini ifade eden yeni “1 + 8 + N” IoT stratejisi kapsamında geçtiğimiz dönem akıllı ekosistem ürünlerini tanıtan HONOR, giyilebilir teknolojiler konusunda da gençler için ilk akla gelen teknoloji markası olma hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor.


İlk olarak 2019 yılında HONOR Band 5 ile akıllı bileklik kategorisine hızlı bir giriş yapan marka, bu yılın başında satışa sunduğu HONOR MagicWatch 2 ile de akıllı saat meraklılarının ilgisini çekerek iyi bir satış grafiği yakaladı. 

Geçtiğimiz günlerde aktif gürültü engelleme özelliği olan ilk kablosuz akıllı kulaklığı HONOR Magic Earbuds’ı Türkiye pazarına tanıtan HONOR, hayatı kolaylaştıran giyilebilir teknolojileri herkese uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor.


Kullanıcılar, HONOR’un bu en yeni giyilebilir teknolojilerine, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan MediaMarkt mağazalarından ve online olarak uygun ödeme seçenekleriyle sahip olabilecekler.

Ads Area