Ads Area

Samsung Babalar Günü Kampanyası

Yaklaşan Babalar Günü’nde siz de babanızı mutlu etmek için önceden şık bir hediye arayışına koyulduysanız Samsung’un bu güne özel akıllı telefon, TV ve klimalarda başlattığı kampanyaları sayesinde aradığınız o mükemmel hediyeyi bulabilirsiniz. 


Seçili Galaxy akıllı telefon alımlarında ikinci alışverişlerde kullanılabilecek 1.000 TL’ye varan hediye çeki fırsatı sunan Samsung, 

yine seçili TV’lerden birini satın alacaklara da Galaxy Watch Active2 akıllı saat ücretsiz hediye ediyor. Ayrıca Wind Free klimalarda da ikinci split klima alımında 3.000 TL’ye varan indirim sizi bekliyor.
Babalar da şımartılabilir ve babalarınızı baş döndürücü bir hediye ile şımartabileceğiniz o gün yaklaşıyor. 21 Haziran Pazar günü kutlanacak Babalar Günü’ne az bir süre kala hediye arayışları da başladı.

Siz de babanızı mutlu etmek için önceden hediye arayışına koyulanlardansanız ve henüz ne alacağınıza karar vermediyseniz Samsung’un seçili akıllı telefonlarında, TV’lerinde ve klimalarında bugüne özel başlattığı kampanyalar sayesinde babanızı tam da babalara layık bir teknolojik ürün ile mutlu edebilirsiniz.


Seçili Galaxy akıllı telefonlarda 1.000 TL’ye varan hediye çeki

Samsung’un 12 Haziran – 21 Haziran tarihleri arasında, Samsung mağazaları ve Samsung Online Mağaza’da (https://shop.samsung.com/tr) geçerli “2020 Babalar Günü Akıllı Telefon Kampanyası” sayesinde hem yeni bir akıllı telefona sahip olurken hem de ikinci alışverişlerde kullanabileceğiniz 1.000 TL’ye varan hediye çeki fırsatından da faydalanabilirsiniz. 

Böylelikle babanıza dilerseniz şık bir akıllı telefon hediye edebileceğiniz gibi hediye çekini kullanarak yine onun zevkine uygun başka bir Samsung ürün de satın alabilirsiniz. Kampanya kapsamında Galaxy Z Flip, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20+, Galaxy S20, Galaxy S10 Lite, Galaxy Note10 Lite ve Galaxy A51 akıllı telefonlardan birini satın alanlar, ikinci alışverişlerinde kullanabilecekleri 1.000 TL’ye varan hediye çekinden faydalanabilecek. 

Kampanyada modellere göre verilecek hediye çeki tutarları ise şu şekilde: Galaxy Z Flip için 1.000 TL, Galaxy S20 Ultra için 1.000 TL, Galaxy S20+ için 700 TL, Galaxy S20 için 500 TL, Galaxy S10 Lite için 500 TL, Galaxy Note10 Lite için 500 TL ve Galaxy A51 için 250 TL.[1]


Samsung TV alana Galaxy Watch Active2 akıllı saat ücretsiz


Samsung’un yine Babalar Günü’ne özel gerçekleştirdiği “2020 Babalar Günü Televizyon Kampanyası” kapsamında ise Samsung’un seçili model TV’lerinden birini satın alanlara yanında Galaxy Watch Active2 ücretsiz olarak verilecek.

Kampanyaya dahil TV modellerinin satışta olduğu tüm online - offline satış noktalarında 30 Haziran’a kadar geçerli olan bu kampanyada 75" 4K QLED TV, 65" 4K QLED TV, 65" QLED Smart 4K UHD TV, 82" QLED Smart 4K UHD TV, 75" QLED Smart 4K UHD TV, 65" QLED Smart 4K UHD TV, 82" QLED Smart 4K UHD TV ve 75" QLED Smart 4K UHD TV satın alanlara Samsung Galaxy Watch Active2 40mm akıllı saat, 65" The Frame 4K QLED, 55" The Frame 4K QLED, 82" 4K UHD Smart TV ve 75" Smart 4K UHD TV satın alanlara ise Samsung Galaxy Watch Active2 44mm akıllı saat hediye edilecek.[2]

Kampanya koşullarının sağlanması durumunda satın alınan TV’nin 15 Temmuz’a kadar Samsung Yetkili Servis aracılığıyla kurulumunun yapılması, faturasının ve kurulum raporunun ise 31 Temmuz’a kadar aşağıda yer alan kampanya web sitesine yüklenmesi gerekiyor.


Wind Free klima satın alanlara ikinci split klimada 3.000 TL’ye varan indirim

Samsung’un Babalar Günü’ne özel fırsatları bunlarla da sınırlı değil. Eğer yaklaşan sıcak yaz mevsiminde babanızı hediyeniz ile mutlu ederken serinletmek de isterseniz Samsung’un 22 Haziran’a kadar devam edecek “Babalar Günü Wind-Free Premium Plus İndirim Kampanyası” ile babanıza güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Kampanya kapsamında Wind-Free Premium Plus split klima satın almanız durumunda, Samsung marka ikinci split klimaya 3.000 TL’ye varan indirim fırsatı ile sahip olabilirsiniz.[3]


Samsung yetkili bayilerinden ve Samsung https://shop.samsung.com/tr Online Mağaza üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerli olan kampanyadan faydalanmak için ise satın aldığınız birinci Wind-Free Premium Plus split klima ile birlikte seçmiş olduğunuz ikinci klimayı da satın almanız, klimaların aynı sepet içerisinde ve aynı faturada yer alması gerekiyor.[4]

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area