Ads Area

Samsung’dan televizyon alanlara buzdolabı ve çamaşır makinelerinde kaçırılmayacak indirim fırsatı!

Samsung marka 49” ve üzeri seçili televizyon satın alanlar tüm buzdolaplarında geçerli 300 TL, tüm çamaşır makinelerinde geçerli 200 TL indirim fırsatından faydalanabilecek. Kampanya 10 Mayıs’a kadar tüm Samsung yetkili bayilerinde geçerli olacak.

Samsung, televizyonla birlikte beyaz eşya almak isteyenleri sevindirecek bir kampanya başlattı. 1 – 10 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında Samsung marka 49” ve üzeri seçili televizyon satın alan tüketiciler buzdolabı veya çamaşır makinesi satın almaları durumunda indirimden faydalanacak.


Tüm Samsung yetkili bayilerinde geçerli olan kampanyadan faydalanmak için televizyon satın alan kullanıcılar beyaz eşyalarını tekli ürün (sadece buzdolabı ve sadece bir çamaşır makinesi) şeklinde satın alabilecekleri gibi iki ürün olarak da (bir buzdolabı ve bir çamaşır makinesi) satın alabilir. İkili ürün şeklinde yapılan alımlarda indirim miktarı her iki ürün için de geçerli olacak. 

Kampanya koşullarını yerine getirenler tüm buzdolaplarında geçerli KDV dâhil 300 TL, tüm çamaşır makinelerinde geçerli KDV dâhil 200 TL indirim hakkı kazanacak.

Ads Area