Ads Area

Oppo Kırılmalara Karşı 1 Yıl Ekran Garantisi veriyor

OPPO, 10 Nisan – 30 Nisan tarihleri arasında, belirli online satış noktalarından satın alınacak A5s , A5 2020 , A9 2020 ve Reno2 Z modellerinde, ekran kırılmalarına karşı 1 yıl boyunca geçerli olacak ücretsiz Ekran Garantisi kampanyasını başlattı.OPPO, bugünden başlayarak 30 Nisan'a kadar belirli online satış noktalarından A5s, A5 2020, A9 2020 ve Reno2 Z modellerini satın alanlara, ekran kırılmalarına karşı 1 yıl boyunca yalnızca 1 defaya mahsus olarak kullanabilecekleri ücretsiz Ekran Garantisi[1] kampanyası sunuyor. 


OPPO yetkili servisleri, kampanya kapsamında satın alınan telefonun ekranının 1 yıl içinde kırılması durumunda, ürünün faturasının ibraz edilmesiyle birlikte fatura tarihi[2] de baz alınarak, kırılan ekranı yenisi ile ücretsiz olarak değiştirecek.Satın alınan ürünün Ekran Garantisi kapsamında olup olmadığı 0850 433 67 76 numaralı çağrı merkezinden ya da support.tr@oppo.com adresine e-posta gönderilerek sorgulanabilecek.


Kampanya, Vodafone, Turkcell, MediaMarkt, Teknosa ve Vatan Bilgisayar'ın web siteleri ile Hepsiburada[3], Trendyol[4], N11[5], Çiçeksepeti[6], GittiGidiyor[7] ve ePTT AVM[8] gibi online alışveriş sitelerindeki belirli satış noktalarından alınan ürünlerde geçerli olacak. 


[1] Ekran Garantisi stoklarla sınırlıdır. OPPO, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

[2] Faturası net olarak okunmayan, fatura üzerinde geçerli bir IMEI numarası olmayan, yapılacak kontrollerde kampanya kapsamı dışındaki bir mağazadan satın alındığı anlaşılan ya da kampanya tarihleri dışında ve kampanyaya dahil edilen modellerin dışında kalınması durumunda ekran garantisi verilmeyecektir.

[3] Kampanya yalnızca Satıcı Adı bölümünde "Hepsiburada" veya “Pereks Grup Teknoloji Limited” yazan mağazalardan yapılan ürün alımlarını kapsamaktadır.

[4] Kampanya yalnızca Ürünün Satıcısı bölümünde “Gelecek Bizde” yazan mağazadan yapılan ürün alımlarını kapsamaktadır.

[5] Kampanya yalnızca Mağaza Künyesi bölümünde “Gelbial” yazan mağazadan yapılan ürün alımlarını kapsamaktadır.

[6] Kampanya yalnızca Mağaza Adı bölümünde “Pereks Grup Teknoloji Limited” yazan mağazadan yapılan ürün alımlarını kapsamaktadır.

[7] Kampanya yalnızca Kullanıcı Profili bölümünde “Kim Satar” yazan mağazadan yapılan ürün alımlarını kapsamaktadır.

[8] Kampanya yalnızca Mağaza Adı bölümünde “Pereks Grup” yazan mağazadan yapılan ürün alımlarını kapsamaktadır.

Ads Area