Ads Area

Koçtaş ücretsiz nakliye ve montaj fırsatıKoçtaş, 0 850 209 50 50 numaralı Koçtaş Çözüm Merkezi üzerinden alışveriş yapan 65 yaş ve üzeri müşterilerine mutfak, mobilya ve banyo dolabı alışverişlerinde nakliye-montaj hizmetini ücretsiz olarak sunuyor. 

Üstelik sipariş sırasında iletilen evdeki küçük tamirat işleri de montaj sırasında Koçtaş ekipleri tarafından çözülüyor.Koçtaş, mobil uygulaması ve koctas.com.tr üzerinden 7/24 her ihtiyaca yönelik geniş ürün gamını hijyen kurallarına uygun olarak Türkiye’nin dört bir yanında bulunan müşterilerinin kapılarına kadar götürerek, yaşamın olduğu her yeri güzelleştirmeye devam ediyor.


Koçtaş, mağazalarının yeniden açılacağı güne kadar mobil uygulamaları ve koctas.com.tr ile kesintisiz hizmet vermeyi sürdürürken, bu süreci evlerinde geçiren 65 yaş ve üzeri müşterilerinin yanında olmak amacıyla harekete geçti. 

Koçtaş, 65 yaş ve üzeri müşterilerinin Koçtaş Çözüm Merkezi’ni arayarak verecekleri mutfak, mobilya ve banyo dolabı alışverişlerinde nakliye ve montaj hizmetlerini ücretsiz olarak sunuyor. 

Koçtaş ayrıca, sipariş sırasında talep edildiğinde ampul takma, kulp sıkma, dolap kapak ayarı, gevşeyen vidayı sıkma, mobilya ayak ayarı gibi evlerdeki küçük tamirat işlerini de tamamlayarak 65 yaş ve üzeri müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor.


65 yaş ve üzeri büyüklerimiz, evlerindeki tüm ihtiyaçlar için 0 850 209 5050 numaralı Koçtaş Çözüm Merkezi üzerinden siparişlerini güvenle verebiliyor, Koçtaş’ın kendilerine özel sunduğu hizmetlerden ücretsiz yararlanabiliyor.


Koçtaş,geçmişten günümüze köprü kuran ve ailenin temel direği olan büyüklerimiz sağlıkla evlerinde kalabilsin diye onlar için en iyisini yapmaya devam ediyor.

Ads Area