Ads Area

Storytel, Ücretsiz Deneme Süresini 30 Güne Çıkarttı

Yaşamakta olduğumuz olağanüstü koşullar, hayatın normal akışını değiştirerek dünyanın her köşesindeki insanların yaşamlarında sosyal izolasyonu zorunlu kıldı. 


Sesli kitap uygulaması Storytel, sosyal izolasyon günlerini daha keyifli ve kaliteli hale getirmek için 14 gün olan ücretsiz deneme süresini 30 güne çıkarttı. 

Her türden binlerce sesli kitap, Storytel’de dinleyicilerle şimdi 30 gün ücretsiz buluşuyor. Kulaklığınızı takın, gözlerinizi kapayın ve evinizden çıkmadan sesli kitaplarda saklı büyülü dünyaları keşfedin. Zor zamanlarda en iyi destek, iyi dostlardan gelir. 

Kitap da her zaman çok iyi bir dosttur, hangi formatta olursa olsun. Hele ki çoğu dostumuzla görüşemediğimiz bugünlerde. Sesli kitapların, bu zorlu süreci atlatırken evlerde geçirilen zamanı daha kaliteli ve keyifli hale getirerek insanlara bir nebze de olsa faydalı olabileceğine inandığını söyleyen Storytel Türkiye Ülke Müdürü Berk İmamoğlu, ‘Storytel’in vizyonu, herkes tarafından her yerde ve her zaman zevkle paylaşılacak harika hikayelerle dünyayı daha anlayışlı bir yere dönüştürmek. 

Biz de Storytel Türkiye olarak bulunduğumuz coğrafyada yaşayan insanların sosyal izolasyon süreçlerine, sunduğumuz hizmetle destek sunma kararı aldık. Ücretsiz deneme süremizi bu süreçte 30 güne çıkarttık.” dedi. Storytel kütüphanesine 30 gün ücretsiz erişim kampanyasından yararlanmak için kullanıcıların yapması gereken tek şey, Storytel web sitesinden ya da cep telefonlarına indirecekleri Storytel uygulaması üzerinden bir abonelik başlatmak. Ayrıca aboneliklerini devam ettirmek istemeyen kullanıcılar, deneme süreleri sona ermeden önce hiçbir ücret ödemeden istedikleri zaman aboneliklerini iptal edebiliyorlar. Sesli kitaplar, evde geçirilen bu dönemde hem yetişkinler hem de çocuklar için çok iyi bir alternatif sunuyor. Ayrıca profesyonel sanatçıların sesinden en güzel hikayeleri ailece paylaşma imkanı da bulacak olan dinleyiciler, farklı ve bir o kadar da keyifli bir deneyim elde edecekler. - Ahmet Ümit, Ayşe Kulin, Kemal Tahir, Sabahattin Ali, Zülfü Livaneli, Canan Tan, İlber Ortaylı, Gülseren Budayıcıoğlu gibi yazarların en sevilen kitapları, - Dönüşüm, Suç ve Ceza, Beyaz Geceler, Babalar ve Oğullar, Satranç, Dracula gibi klasikler, - Hayır Diyebilme Sanatı, Vazgeçebilmek, Çocuklar Nasıl Başarır 1 ve 2, Ustalık Gerektiren Kafaya Takmama Sanatı, Kimsenin Bilemeyeceği Şeyler gibi en popüler kişisel gelişim kitapları, - Harry Potter serisi, Küçük Prens, Beyaz Diş gibi çocuk klasikleri, Kukuli, Limon ile Zeytin, Pepe gibi çocukların çok sevdiği içerikler, - Ahmet Ümit, Mahir Ünsal Eriş gibi yazarlardan sadece Storytel’de bulabileceğiniz Storytel Original sesli kitap serileri, - En güzel iş kitapları, etkileyici biyografiler, dil öğrenimi kitapları, Storytel sponsorluğunda hazırlanan podcastler, Sıkıntılı günlerin bir an önce geçmesi temennisiyle, herkese sağlıklı ve kitaplı günler dileriz. #evdekal

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area