Ads Area

Oppo telefon alana 1 yıl ekran garantisi

OPPO’nun, donanım teknolojileri, fotoğraf yetenekleri ve tasarımları ile büyük beğeni toplayan akıllı telefon modelleri, en popüler Sevgililer Günü hediye seçenekleri arasında yer alıyor. OPPO, sevdiklerine unutulmaz bir hediye almak isteyenler için yeni bir kampanya başlattı.


12 - 17 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında; Mediamarkt, Teknosa ve Vatan Bilgisayar’dan alınan OPPO telefonlara 1 yıllık ekran garantisi hediye edilecek. 


14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamak için sevdiklerine bir OPPO telefon alanlar, aynı zamanda 1 yıl boyunca telefonun ekranını da koruma altına almış olacak. 

Telefonun ekranının kırılması durumunda OPPO'nun yetkili servisleri, ekran garantisi kapsamı altında olan ürünler için geçerli olacak şekilde, 1 defaya mahsus kırılan ekranı yenisi ile ücretsiz olarak değiştirecek. 

Bu sayede, kullanıcıların OPPO akıllı telefonların keyfini daha uzun süre yaşaması ve sevdikleriyle geçirecekleri keyifli anların en güzel fotoğraflarını çekebilmesi garanti altında olacak. 

Muhteşem hediye seçenekleri: OPPO Reno2 Serisi ve A Serisi 2020 

OPPO Reno2 serisi akıllı telefonlar, teknoloji ve estetiği bünyesinde bir araya getiriyor. Mobil fotoğrafçılığın sınırlarını zorlamaya kendini adayan OPPO, Reno2 serisini dört kamerayla donattı. 

48MP Ultra Net Ana Kamera ve ön pop-up kameranın yanı sıra, Ultra Geniş Açı ve Ultra Gece Modu dahil olmak üzere pek çok çekim modu sunan bu kameralar sayesinde çiftler, birlikte geçirdikleri en romantik anları sanatsal dokunuşlarla ölümsüz hale getirebilecek. 

OPPO, bir başka popüler modeli “A Serisi 2020” ile kullanıcılarına benzersiz bir donanım, hız, tasarım ve fotoğraf deneyimi yaşatıyor. OPPO A9 2020’de, 48MP Ana Kamera, 8MP Ultra Geniş Lens, 2MP Mono Lens ve 2MP Portre Lensi içeren çok amaçlı bir Dörtlü Kamera kurulumu bulunuyor. 

OPPO A5 2020 modeli de çok amaçlı Dörtlü Kamera kurulumu ve 12MP Ana Kamerası ile dikkat çekiyor. Bu özellikler, insan gözünün algılayabileceği parlaklığı ve ayrıntıyı aşan gece manzaralarını çekebilmeyi mümkün kılan Ultra Gece Modu 2.0 teknolojisi ile destekleniyor. 

Reno2 Serisi ve A Serisi 2020 modelleri, en özel Sevgililer Günü hediyeleri arasında yerini alıyor. Sıra dışı yetenekleri ile dikkat çeken OPPO akıllı telefonlar, 12 - 17 Şubat tarihlerinde geçerli olan 1 yıllık ekran garantisi kampanyasıyla Sevgililer Günü mutluluğunu ikiye katlıyor. 

oppo Ekran Garantisi neleri Kapsıyor ? 

 - Ürünün faturasının 12-17 Şubat 2020 tarihleri arasında olması ve 3 zincir mağazadan birinden alınmış olan faturasının yetkili servisimize ibraz edilebilmesi halinde (teşhir satışı hariç) 
- Fatura tarihinden itibaren 12 aylık sürenin dolmamış olması, 
- Ekran kırılmasının yalnızca 1 defa gerçekleşmiş olması,
- Ücretsiz onarım hizmetinin Yetkili Servislerimizden herhangi birinden talep edilmiş olması. 

Ekran Garantisi Kapsamı dışında kalan konular: 

 - Onarılması için yetkili servisimize ulaşan ürünün faturasının 12-17 Şubat 2020 tarihleri arasında olmaması ya da üzerinden 12 aylık sürenin geçmiş olması veya bahsi geçen 3 zincir mağazadan birine ait olmaması, 
-Teşhir cihazın satın alınmış olması, 
- Ekran çizilmesi yada ekrandaki sıvı teması hasarları, 
- Ekran haricinde kırılan yada hasar gören diğer parçalar, 
- Ekran değişmesine rağmen ürünün gördüğü hasar sonrasında tamamen açılmaz/kullanılmaz hale gelmesi ve bu hasarın müşteri tarafından ücretli olarak tamir edilmesine onay verilmemesi, 
 - Ürünün kırılan ekranının orijinal bir OPPO ekranı olmaması,

Ads Area