Ads Area

Zyxel Nebula Ürün Ailesi’ne Yeni Üyeler

Ağ teknolojileri alanında uçtan uca ürünler sunan Zyxel, bulut tabanlı Nebula ürün ailesine yatırım yapmaya devam ediyor. 
Yeni ürünlerle zenginleşen Nebula Bulut Çözümleri’nin yönetim paneli de çok daha işlevsel hale getirildi. 

Estetik görüntüsünün yanı sıra kullanım kolaylığı ile de dikkat çeken cihaz, bir dizi akıllı yönetim aracı ile çok daha fazla cihazla entegre bir şekilde çalışabilir hale getirildi.

Böylece bilgi işlem yöneticilerinin ağlarını daha kolay ve esnek bir şekilde yönetmelerine olanak tanınmış oldu. 

  İşlevsel Gösterge Tablosu 

Yenilenen tasarımında estetik, işlevsellik ve son teknolojiyi entegre bir şekilde kullanıma sunan Zyxel, gösterge tablosunda “karanlık mod seçeneği” ile göz sağlığı için üstün bir kullanıcı deneyimi vaat ediyor.

Ekrandaki aşırı parlak ışıktan rahatsız olan bilgi işlem personelleri, dilerlerse bir tık ile parlak ekrandan karanlık moda kolaylıkla geçiş yapabiliyor. 

Mevcut Nebula kullanıcılarının geri bildirimlerinden yola çıkarak tasarlanan yeni nesil gösterge panosu, neredeyse sınırsız özelleştirme imkanı ile kullanıcılara üst seviye esneklik sunuyor. 

 Akıllı Basit Ve Güvenli Ağ Bağlantısı  
Yenilenen seride, bulut yönetimini iyileştirmek ve zamandan tasarruf etmek için başlangıç sihirbazı, kolay ve hızlı ağ kurulumuna imkan tanıyor. 

Nebula Ürün Ailesi’nin akıllı motoru, tüm ağdaki ayarları ve vakaları ilişkilendirmeyi daha da kolaylaştırıyor.Enerji tasarrufu imkanı ve PoE desteği, yeni serinin diğer artıları arasında yer alıyor. 

 Yeni Erişim Noktaları Ultra Hız Vaat Ediyor 
Nebula Ürün Ailesi, dijital dönüşüm yatırımı yapan kurumlara yeni erişim noktaları / access pointler ile şimdi çok daha fazla seçenek sunuyor. 

Seriye dahil olan WAX650S, NWA110AX ve WAX510D model erişim noktalarının hepsinde Wi-Fi 6 (802.11ax) desteği bulunuyor. MAC filtreleme, WPA3 Wi-Fi desteği, dinamik VLAN ataması gibi artıları bünyesinde barındıran ürünler, güvenli internet erişimini garanti alına alıyor. 

Zyxel XS3800-28 de Nebula Ürün Ailesine Katıldı 

 Zyxel XS3800-28, bulut tabanlı ağ çözüm ailesi olan Nebula’nın en yeni üyesi oldu. 28-port desteği bulunan 10G Yönetilebilir Switch, küçük işletmeler ve kampüs ağları için tasarlandı. 

Çoklu bağlantı (Multi-Gigabit) imkanı sunan yönetilebilir switchler, 100M, 1G, 5G, 2.5G ve 10G hızlarını destekliyor. Zyxel Kurumsal Kanal Satış Müdürü Ömer Faruk Erünsal, bulut çözümlerinin her geçen gün daha çok işletme tarafından tercih edildiğinin altını çiziyor. 

Zyxel’in sektördeki birçok firmanın aksine ağ çözümlerinde oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğunu anımsatan Erünsal sözlerine şöyle son veriyor: “KOBİ bulut ağ yönetiminde eksiksiz bir çözüm lideri olan Zyxel, Nebula'nın en son sürümü ile işletmelere ekstra esneklik ve maliyet avantajı sunuyoruz. 


Yenilenen yönetim paneli ve yeni ürünler ile Nebula deneyimini en üst seviyeye çıkartmayı hedefledik. Dijital dönüşüm yolculuğunda kurumların yanında olmaya devam edeceğiz.”

Ads Area