Ads Area

axess ile amazonda 75 TL chip para

Amazon.com.tr müşterileri Akbank kartıyla kazanıyor




Akbank kart sahipleri 1-31 Aralık tarihleri arasında Amazon.com.tr’den yapacakları ilk 750TL ve üzeri alışverişte 75 TL değerinde chip-para kazanıyor 


Amazon.com.tr ve Akbank iş birliğiyle Akbank kart sahipleri 1-31 Aralık 2019 tarihleri arasında Amazon.com.tr’den gerçekleştirdikleri ilk 750 TL ve üzeri alışverişte 75 TL değerinde chip-para kazanıyor. 

 Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo Bireysel kartlar ve sanal kartlar ile bu kartlara bağlı ek kart sahipleri yararlanabiliyor. 


Kampanyaya katılmak isteyen kart sahibi kullanıcıların ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklaması ya da "AMAZON" yazıp 4566’ya SMS göndermesi gerekiyor. 

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 

• Kampanyadan faydalanmak için ilk harcamanızdan önce Axess Mobil'den "Hemen Katıl" butonuna tıklayın veya "Amazon" yazıp 4566'ya SMS gönderin. 

Akbank tarafından 'kayıt oldunuz' bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS'ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. 

 • Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. 

• Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz. 

• Axess, Wings, Free, Neo kartlar ve sanal kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. 

 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 75 TL chip-para kazanabilir. 

Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır.

Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır. Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir. 

 • Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. 

 • Kampanya kapsamında kazanılan chip-paralar Akbank tarafından müşteriye yansıtılacaktır. 

• Kampanya sadece Amazon Türkiye’nin kendi web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden yukarıda belirtilen kartlar ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Chip-paralar Amazon.com.tr’de kullanılamamaktadır.

Ads Area