Ads Area

Viveport Infinity Şimdi Valve Index’i Destekliyor

Valve Index sahiplerine iki ay ücretsiz abonelik sunan Viveport Infinity, donanım bağımsız hizmetlerini genişletmeyi sürdürüyor 


VIVEPORT, Viveport Infinity servisinin Valve Index başlıklarına resmi olarak destek vermeye başladığını duyurdu. Servis böylece tüketicilere yönelik tüm önde gelen PC VR cihazlarıyla uyumlu hale geldi. 

Bunu kutlamak için Valve Index sahiplerine, Viveport'un limitsiz VR abonelik servisi Viveport Infinity iki ay ücretsiz olarak sunulacak. 

Eylül sonuna kadar devam edecek kampanyada Valve Index sahibi Viveport Infinity üyeleri, indirimler ve üst düzey Viveport Video içerikleri gibi tüm üyelik avantajlarından iki ay boyunca ücretsiz olarak yararlanabilecek. 

Valve Index sahipleri Viveport Infinity üyeliği ile favori VR oyunları, uygulamaları ve videolarını keşfederken önemli oranda tasarruf da edecek. VR için ilk limitsiz abonelik servisi olan Viveport Infinity aylık 12,99 USD iken, yıllık üyelikte fiyat ayda 8,99 USD oluyor. 

Valve Index üyeleri aralarında Ninja Legends, A Fisherman’s Tale, Apex Construct, Fujii, Gun Club, Angry Birds VR ve I Expect You To Die gibi beğeni toplayan yüzlerce VR yapımına erişebilecek. Her ay eklenen yeni yapımlarla Viveport Infinity üyeleri her zaman keşfedecek yeni içerikler bulabiliyor.

 “Düşük bir aylık ücret karşılığında, VR tutkunlarına daha önce kimsenin sunmadığı kadar fazla VR oyunu ve uygulamasını sunuyoruz.” diyen Viveport Başkanı Rikard Steiber, sözlerini şöyle sürdürdü: 

“Yalnızca bir yıl içinde, donanım bağımsız bir platform olma hedefimize çok yaklaştık. VIVE, Oculus Rift ve Windows Karma Gerçeklik sistemlerinin ardından şimdi Valve Index cihazlarına da servisimizi açtık.” 

 Valve Index sahiplerine iki ay boyunca sınırsız oyun hizmeti 

Viveport Infinity üyeliği olan veya Eylül ayı içinde Viveport Infinity üyeliği alan tüm Valve Index sahipleri sınırsız oyun hizmetinden iki ay boyunca ücretsiz yararlanacak. Bu üyeler kampanya süresince, aylık kuponlar, ücretsiz yapım hediyeleri ve Viveport Video’daki üst düzey içerikler gibi tüm Viveport Infinity üyelik avantajlarını da kullanabilecek.

Ads Area