Ads Area

MediaMarkt ile geçmişe yolculuk

Avrupa’nın bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, oyun dünyasının yıldızı FIFA 2020’nin lansmanında oyunseverler için nostaljik oyun dünyası yarattı. MediaMarkt’ın “Nostalji Alanı” katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü. Dünyanın en çok talep gören oyunlarından FIFA serisinin son oyunu FIFA 2020, yapılan lansmanla oyunseverlerin beğenisine sunuldu.

Metropol İstanbul’da düzenlenen etkinliğe rap yıldızı Anıl Piyancı başta olmak üzere çok sayıda ünlü katıldı. Lansman boyunca çeşitli aktiviteler düzenlenirken oyunseverlerin dikkat çeken etkinlik ise MediaMarkt Türkiye’nin geçmişe götüren uygulaması “Nostalji Alanı” oldu.  

Eski oyunlara yoğun talep 
mediaMarkt Türkiye’nin FIFA 2020 lansmanında hayata geçirdiği “Nostalji Alanı”nda oyunseverler, EA Sports FIFA’nın geçmişten bugüne çıkardığı favori oyunları deneyimleme fırsatı buldu. 

Oyun dünyasındaki gelişimin de net bir şekilde gözler önüne serildiği etkinlik alanını dolduran katılımcılar eski oyunlara yoğun talep gösterdi. 

PC, Nintendo Switch, PS4 ve XBOX için uyumlu FIFA 2020, MediaMarkt Türkiye mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de satışa sunuldu.

Ads Area