Ads Area

PUBG MOBILE'da Yeni Mod Geliyor

Tencent Games ve PUBG Corporation PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS MOBILE (PUBG MOBILE) için 014.0 tam sürüm içerik güncellemesini yayınladı. 


Güncellemede PUBG MOBILE’ın büyük ilgi gören zombi modunun bulaşıcı versiyonuyla yeni Royale Pass temaları da var. Oyuncular yeni güncellemeye App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz ulaşabilecek. 

Kısa zaman önce PUBG MOBILE ve Resident Evil 2 ortak çalışmasıyla yayınlanan zombi modu, klasik battleground deneyimine yaşayan ölüleri eklemişti. Büyük ilgi gören içerik güncellemesiyle, oyuncular gün doğumuna kadar yaşayan ölü sürüleriyle savaşarak yeteneklerini sergiliyorlardı. 

Yeni asimetrik PvP Bulaşıcı Yaşayan Öldü moduyla, oyuncular Zombiler ve Savunmacılar olarak iki gruba ayrılacak ve yeteneklerini birbirlerine karşı test edebilecek. Savunmacılar ateşli silahlarla zombilere karşı savaşırken, Zombiler de yakın dövüş silahlarıyla saldırıya geçecek ve süreli özel yeteneklerini kullanarak Savunmacılara hastalık bulaştırmaya çalışacak. Savunmacıların tamamına hastalık bulaştığında, Zombiler kazanmış olacak!  

Bulaşıcı Yaşayan Ölü moduyla birlikte, 0.14.0 versiyonunda şu yenilikler de bulunacak: 
Deniz Hazineleri Teması – Yaz sezonunun eğlenceli deniz temalarını devam ettiren “Yedi Denizlerin Hazinesi” PUBG MOBILE ana menüsüne ve oyun içi ekipmanlara eklendi. 

Royale Pass Sezon 8 – Oyuncular, stoklara eklenen popüler sezon ekipmanlarının kilidini açma şansını tekrar yakalayacak. Günlük Görev Sistemi Güncellemesi – Oyun-içi görevler oyuncuların nadir bulunan ganimetler bulma şansını yükseltecek iOS Arka Plan İndirme – iOS kullanıcıları artık PUBG MOBILE'ı arka planda açık tutabilecek ve güncelleme yapabilecek. 

Android Kaynak Genişletme Paketi – Android yükleme paketinin boyutu küçültüldü. 

Az kullanılan oyun içi ekipmanlar tekrar kullanılana kadar Kaynak Genişletme Paketi’nin içinde saklanabilir. Hazine Avı – Güncellemeyle gelen milyon dolar ödüllü sürpriz oyun içi hazine avında, oyuncular altın, gümüş ve bronz pusulaları toplayarak ödüller için yarışacak.

Ads Area