Ads Area

BBC’den Minik İzleyicilere Macera Dolu İki Yeni Program

BBC’nin eğlenceli ve eğitici içerikleriyle yayın yapan İngiltere’nin bir numaralı çocuk kanalı Cbeebies’te iki yeni program izleyiciyle buluşacak. 


“Andy’s Wild Advanture” ve “In the Night Garden” adlı programlar Ağustos ayında miniklere eğlence dolu dünyanın kapılarını aralayacak. 

Dost canlısı, tanıdık karakterleri ve renkli etkileşimli içeriğiyle CBeebies, Ağustos ayında eğlenceli ve eğitici programları ile küçük izleyicilerine farklı dünyalar sunacak. “Andy’s Wild Adventure” ile vahşi bir maceraya gitme zamanı! 

BBC’nin Tabiat Tarihi Birimi ve akıllı CGI'dan (common gateway interface) alınan görüntülerin kombinasyonun kullanıldığı “Andy’s Wild Adventure”, Andy karakterinin yardımcısı Kip ile vahşi doğada yaşadıkları maceraları, merak ve heyecan hissi uyandıran 15 dakikalık bölümlerle aktarıyor. 

İzleyicileri vahşi hayvanların doğal ortamıyla buluşturan program, Ağustos ayında iki seri şeklinde minik izleyicilerle buluşacak. Yirmi bölümden oluşan serinin ilki “Elephants” (Filler) adlı bölümüyle 2 Ağustos’ta, on bölümden oluşan ikinci seri ise “Orang-Utans” (Orang-Utanlar) adlı bölümüyle 22 Ağustos’ta saat 07:15’te yayınlacak. 

Teletubbies’in yapımcılarından büyülü bir orman macerası:“In the Night Garden” İngiltere’de gerçekleştirilen orman çekimleri ile canlı karakter kostümü teknolojisi ve CG (bilgisayar grafiği) animasyonundaki yenilikleri küçük çocuklar için çekici ve sürükleyici bir deneyim oluşturmak üzere bir araya getiren “In the Night Garden”; Teletubbies’in yaratıcıları Anne Wood ve Andy Davenport tarafından tasarlandı. 

Küçük izleyicilerini, mutluluk ve huzur veren, müzik ve tekerlemelerin olduğu bir dünyaya taşırken, rahatlatıcı melodileri ile çocukların uyku saatinde ebeveynlere yardımcı oluyor.

Igglepiggle, Upsy Daisy ve Makka Pakka gibi koşulsuz şekilde birbirlerini seven birçok sevimli karakterlerin yaşadığı yeri konu alan programın ilk serisi 1 Ağustos’ta, 3.sü ise 13 Ağustos’ta saat 06:15’te izleyici ile buluşacak.

Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler 20:15 ve 21:25’te tekrarını izleyebilecek.CBeebies, Digiturk platformunda 161. kanalda, Türkçe dublaj ile yayın yapıyor.
Tags

Ads Area