Ads Area

Acer Spin 3 genç profesyoneller için şık ve güvenilir bir yol arkadaşı olacak

Acer Spin 3, 8. Nesil Intel® Core™ i5 işlemci, 128 GB SSD ve 1 TB HDD ile donatıldı. 14” FHD IPS dokunmatik ekranıyla göz alıcı bir görünüm sunan Acer Spin 3, 360 derece dönebilen dayanıklı menteşeleri sayesinde dönüştürülebilir esnek bir tasarıma sahip. Tek şarjda 16 saate kadar pil ömrü sunuyor. 

 Acer Spin 3 hafif olmasının yanı sıra, Gigabit çift bant Wi-Fi 5 özelliğiyle geliyor. Acer’ın popüler dönüştürülebilir dizüstü bilgisayar serisi Spin 3, SP314-52 Türkiye’de satışa sunuldu. 


Acer Spin 3; sahip olduğu güç, değer, uzun pil ömrü ve geniş ekran boyutuyla fark yaratıyor. Windows 10 işletim sistemi, 8. Nesil Intel® Core™ i5 işlemci ,128 GB SSD ve 1 TB HDD depolama ile gelişmiş Wi-Fi 5 performansı bulunuyor. 1,7 kg ağırlığındaki Spin 3 çantada rahatça taşınabiliyor. 

360 derece dönebilmesi ve dayanıklı menteşesi, cihazın dizüstü bilgisayar veya tablet olarak kullanılmasını sağlıyor. 14 inç Full HD IPS dokunmatik ekranlı Spin 3, çalışmak, yazı yazmak, sunum paylaşmak ve oyunlar için ideal.  

Uzun Pil Ömrü 

Sık seyahat eden profesyoneller Acer Spin 3 ile pili şarj etmeden 16 saate kadar çalışabiliyor. Ön tarafa dönük hoparlörler tüm kullanım modlarında net ve güçlü ses veriyorlar. 

Windows 10 hareketlerine destek veren Precision TouchPad sayesinde kullanıcılar hassas parmak ve hareket takibiyle daha hızlı ve akıcı bir şekilde çalışabiliyorlar.

 MU-MIMO teknolojisine sahip Gigabit Çift Bant Wi-Fi 5 teknolojisi ise kullanıcıların meslektaşlarına, müşterilerine ve arkadaşlarına bağlanmasını sağlıyor. Acer Spin 3, 5.999 TL fiyatla satışa sunuldu.

Ads Area