Ads Area

Samsung Galaxy A80 Türkiye’de

Samsung’un ilk dönebilir üçlü kamerası ile hiçbir anı kaçırmak istemeyenlere özel olarak tasarlanmış Galaxy A80 ile kendinizi en etkin şekilde ifade edin  

Samsung anı kaçırmak istemeyenler için geliştirilen Galaxy A80’i Türkiye’de satışa sundu. Galaxy A80, sektörde bir ilk olan döner mekanizmaya sahip üç kamerasıyla ve yeni sonsuz ekran tasarımıyla dikkatleri üzerine topluyor. 

 Samsung Electronics IT & Mobil İletişim Bölümü Başkanı ve CEO’su DJ Koh, konuyla ilgili şöyle konuştu: “Galaxy A80 anı kaçırmak istemeyenler için, dijital cihazların her anı yakaladığı, paylaştığı ve bağlantılandırdığı bir dünya için yaratıldı. 

Kamerada gerçekleştirilen en yeni inovasyonlar, tasarım ve performansı ile Galaxy A80, her zaman ağ bağlantılı ve hazır olan günümüz kuşağının tüm ihtiyaçlarını karşılayan yeni bir mobil deneyim sunuyor.”  

Deneyimlerinizi canlı paylaşın Ön ve arka kamera görevini yerine getirebilen yüksek kalitedeki üçlü kamera, devrim niteliğindeki döner mekanizması sayesinde Galaxy A80’in video ve fotoğraf çekiminde taviz vermeyen bir deneyim sağlıyor. Bu yenilikçi kamera sistemi, videolarınızı kaydederek, anılarınızın tek bir videoda izlenebilmesini olanaklı kılıyor. 

48 MP ana kamerasıyla Galaxy A80 hem gece hem gündüz net ve parlak fotoğraflar çekme olanağını sunuyor. 123 derece ultra geniş açılı lens ile her anı fotoğraflayabilecek veya canlı video paylaşımında bulunabileceksiniz. Galaxy A80’in 3 boyutlu derinlik kamerası, daha derinlikli bir görüntü elde edecek şekilde video çekmenizi sağlıyor. 

Canlı Odak Video modu gibi özellikler yaşadığınız en güzel anları yansıtan, sinema filmi canlılığında video klipler yaratmanızı mümkün kılıyor. Bunun yanı sıra Süper Dengeli Video modu profesyonel düzeydeki aksiyonlu videolarınızda sıçramaları ve titremeleri azaltıyor. 

 Sizi İçine Alacak Sinematik bir Multimedya Deneyimi Galaxy A80, yeniden tasarlanmış Sonsuz Ekranı ile en sevdiğiniz multimedya içeriklerini tüm canlılığıyla yaşamanızı sağlıyor. 

Galaxy A80’in Super AMOLED ekranı 20:9 görüş açısına sahip ve uçtan uca 6.7 inçlik FHD+ çözünürlük sunuyor. Kulaklık ve Bluetooth mikrofon kullanırken Dolby Atmos ile görsel-işitsel deneyiminizi bir adım daha ileriye taşıyor.  

Her Zaman Kolayca ve Güvenle Ağ Bağlantılı Kalın Galaxy A80 işlemcisinden yazılımına kadar özel tasarlanmış güvenlik platformu Samsung Knox ile donatıldı. Parmak izi sensörü uygulamalara ve web sitelerine güvenli bir şekilde kolayca erişimi mümkün kılıyor. 

Akıllı Performans Yükselticisi ile Galaxy A80’inizi istediğiniz her yerde uzun süre kullanabileceksiniz. Akıllı performans optimizasyon yazılımı, cihazın CPU, RAM ve batarya kapasitesini en yüksek düzeye çıkarıyor ve Galaxy A80’inizin günlük ihtiyaçlarınıza göre adaptasyonunu sağlıyor.  


Özgün Tasarımlar Galaxy A80 Türkiye’de, Siyah, Açık Pembe ve Açık Gri olmak üzere üç renk seçeneği ile tüketicinin beğenisine sunuluyor. Galaxy A80’in tavsiye edilen perakende satış fiyatı 6.099 TL olarak açıklandı.

 samsung galaxy A80 teknik özellikleri

 
Galaxy A80
Ekran
6,7 inç FHD+ (1080x2400) Super AMOLED
Yeni Sonsuz Ekran

*Ekran, yuvarlatılmış kenarları dikkate almadan tam bir dikdörtgen olarak çaprazlama ölçülmüştür
Kamera
Ön / Arka
Ana: 48MP, F2.0
Ultra Geniş: 8MP, F2.2 (123°)
3D Derinlik

Dönebilir Üçlü Kamera
Gövde
165,2 x 76,5 x 9,3 mm
AP
Sekiz Çekirdekli (2,2 GHz İki adet + 1,8 GHz Altı adet)
Bellek
8 GB RAM
128 GB Dahili Depolama
Pil
3.700mAh (tipik)
25 W Süper Hızlı Şarj

* Tipik değer bağımsız laboratuvar koşullarında test edilmiştir. Değerlendirilen (en düşük) kapasite daha azdır. Daha fazla bilgi için lütfen www.samsung.com adresini ziyaret edin.
İşletim Sistemi
Android 9.0 (Pie)
Biyometrik Kimlik Doğrulama
Ekrana Gömülü Parmak İzi Okuma
Tasarım
3D Cam + Metal Çerçeve


* Tipik değer bağımsız laboratuvar koşullarında test edilmiştir. Değerlendirilen (en düşük) kapasite daha azdır. Daha fazla bilgi için lütfen www.samsung.com adresini ziyaret edin. 

İşletim Sistemi Android 9.0 (Pie) Biyometrik Kimlik Doğrulama Ekrana Gömülü Parmak İzi Okuma Tasarım 3D Cam + Metal Çerçeve 

*Bu belgede sunulan tüm işlevler, özellikler, teknik bilgiler ve ürünle ilgili diğer ayrıntılar dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, avantajlar, tasarım, fiyat, bileşenler, performans, bulunabilirlik ve ürünün becerileri önceden haber vermeksizin değiştirilebilir.

Ads Area