Ads Area

LG Deneyimini Yaz, İndirim Çeki Kazan

LG Kullanıcıları, kullanım deneyimlerini yazarak TeknoSA ve MediaMarkt’tan indirim çeki kazanıyorlar. Teknoloji lideri LG, Haziran – Ağustos 2019 tarihleri arasında düzenlediği kampanya ile, LG ürünleri hakkında kullanım deneyimlerini yorum olarak yazan tüketicilerine indirim çeki armağan ediyor. 

Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcıların Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları içerisinde LG markalı beyaz eşya ürünleri ile ilgili kullanım deneyimlerini www.teknosa.com ya da www.mediamarkt.com.tr web sitelerinden, ilgili ürünlerin altına yorum olarak yazmaları gerekiyor.

Tüketiciler, indirim çeklerini yorumları ön onaydan geçip yayınlandıktan sonra her hangi bir harcama alt limiti olmaksızın tüm ürünlerde kullanabilecekler.  

2.000 TL’ye varan İndirime Devam 

Ayrıca, indirim çeki kampanyasının yanı sıra, 2.000 TL’ye varan indirim avantajı sağlayan “Değişim Kampanyası” da tüketicilerin ilgisine sunuluyor. 

Kampanya kapsamında, markası ne olursa olsun, eski çamaşır makinesini verip, yerine LG çamaşır makinesi alanlara 2.000 TL’ye varan indirim sağlanacak.

Ads Area