Ads Area

Vodafonedan Ramazanda 20 Gb Mobil İnternet

Vodafone,Ramazan ayında faturalı ve faturasız müşterilerine doya doya internet kullanmanın keyfini yaşatacak. 


Vodafone’lular, Ramazan boyunca 20 GB’lık ek mobil internet paketine sadece 20 TL’ye sahip olabilecek. 

“Dijitalleşmenin öncü operatörü” olma vizyonuyla faaliyet gösterenVodafone,müşterilerinemaksimum internet keyfi yaşatacak kampanyalar geliştirmeye devam ediyor. 

Vodafone,Ramazan boyunca faturalı ve faturasız tüm müşterilerine 20 GB mobil interneti sadece 20 TL’ye sunacak. Vodafone’a yeni gelen müşterilerin de yararlanabileceği kampanya kapsamında sunulan teklif, mevcut tarifenin üzerine ek paket olarak satın alınacak.  

Engin Aksoy: “Müşterilerimiz Ramazan sevincini gönüllerince paylaşacak” 
 Müşterilerinin Ramazan sevincini artırmayı hedeflediklerini belirtenVodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

 “Vodafone olarak, müşterilerimizin kesintisiz internet ihtiyaçlarına yönelik kazandıran teklifler geliştirmeye devam ediyoruz. ‘Vodafone halden anlar’ mottosuyla sunduğumuz bütçe dostu internet tekliflerine bir yenisini daha ekliyoruz. 

Bu doğrultuda, bu Ramazan’da da kesintisiz internet deneyimi yaşamak ve bol bol paylaşımda bulunmak isteyen müşterilerimiz için yeni bir kampanya geliştirdik.‘

RamazanPaketi’miz ilefaturalı ve faturasız tüm müşterilerimize Vodafone Yanımda üzerinden 20 GB mobil interneti sadece 20 TL’ye sunuyoruz. Vodafone olarak, müşterilerimizi geleceğin heyecan verici dünyasına hazırlayacak ayrıcalıklı ürün ve servisler sunmaya devam edeceğiz.” 

 3 Haziran’a kadar geçerli 
Vodafone’un3 Haziran’a kadar geçerli olacak“ Ramazan Paketi”nden yararlanmak isteyen tüm müşteriler Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak 1 ay geçerli 20GB mobil interneti 20TL karşılığında alabilecek.

Ads Area