Ads Area

Sil Süpür’den,Bayramda da bol bol hediye

Türk Telekomlulara‘Sil Süpür’ ile bol GB bol dakika Türk Telekom’un bol bol GB ve dakika hediye ettiği Sil Süpür kampanyası birinci yılını kutluyor.Bir yıl içinde200 milyonu aşkın hediye dağıtan, avantajlı hediyeleri ile sektörde ses getiren Sil Süpür kampanyası,Ramazan Bayramı’ndakullanıcılarına bol bol dakika ve GB sunacak. 

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom,“Sil Süpür” kampanyası birinci yılını geride bıraktı. 

Geçtiğimiz yıl Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması üzerinden hayata geçirilen vebugüne dek 200 milyonu aşkın hediye dağıtan Sil Süpür, Ramazan Bayramı tatilinde de kullanıcılarına GB ve dakika hediye etmeye devam edecek. 

Türk Telekomlulara, hediye GB ve konuşma hakkı, MUUD üyeliği gibi pek çok avantaj sağlayan, önümüzdeki dönemde faturalı, faturasız bütün bireysel müşterilerine hediye vermeye devam edecek olan Sil Süpür sayesinde, platformun ziyaret sayısı 3’e katlandı. 

Türk Telekom Online İşlemler uygulaması 30 Milyon indirilme rakamına yaklaşırken, 4.5 beğeni puanı ile en çok beğenilen uygulamalar arasında yerini aldı. 

Sil Süpür’ü kullanmak için; Türk Telekom mobil abonelerine özel olarak hayata geçirilen SilSüpür’ü kullanmak için, Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını mobil cihazlara yüklemek yeterli oluyor. 

Her hafta Çarşamba ve Cuma günleri, uygulama üzerinden Sil Süpür’e giriş yapan kullanıcılar, cepten internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik ve sürpriz hediyelere sahip oluyor.

Ads Area