Ads Area

PUBG LITE, özel sürprizlerle Türkiye'de!

PUBG Corp’un yeni, rekabetçi, hayatta kalma oyunu PUBG LITE, beta sürecine Türkiye’yi ekledi. 

Her modern masaüstü ve dizüstü PC’de oynanabilen oyunun, Türkiye ön kayıtları 9 Mayıs’ta başlıyor. Erken ön kayıt yapanları oyun içi hediyelerin beklediği oyun, 12 Mayıs’ta başlayacak canlı yayınlarla da takipçilerine çeşitli sürprizler yapacak! 

PUBG Corporation, PUBG LITE beta test sürecinin Türkiye’yi de kapsayacak şekilde genişleyeceğini duyurdu. 9 Mayıs itibarıyla PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’un ücretsiz sürümü PUBG LITE, Türkiye’deki oyuncular için ücretsiz ön kayıda açıldı.  

Her bilgisayara, #herkesePUBGLITE 
Türkiye’de milyonlarca oyuncuya sahip olan Battle Royale türündeki oyunda, bir adaya paraşütle atlayan 100 oyuncu, buldukları eşya, silah ve mühimmatı kullanarak hayatta kalmaya çalışıyor. Son hayatta kalanın kazandığı PUBG LITE, her modern PC ve dizüstü bilgisayarda oynanabilecek. 

Oyunun sistem gereksinimleri aşağıdaki şekilde olacak:
Min. Sistem Gereksinimi Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimi İşletim Sistemi Windows 7/8/10 64 bit Windows 7/8/10 64 bit İşlemci Intel Core i3 2,4 GHz Intel Core i5 2,8 GHz Bellek 4 GB 8 GB Grafik işlemci Intel HD Graphics 4000 NVIDIA GeForce GTX 6600 veya AMD Radeon HD 7870 Depolama alanı 4 GB DirectX sürümü DirectX 11 

PUBG LITE için 9 Mayıs’ta başlayan ön kayıt https://lite.pubg.com/tr/ adresinden ücretsiz gerçekleştirilebilecek. Ön kayıt ve canlı yayınlara özel sürprizler PUBG LITE canlı yayınları ise 12 Mayıs’ta başlayacak ve Facebook Live üzerinden gerçekleştirilecek. 

Canlı yayınlarda PUBG LITE Türkiye yetkilileri oyun ve kayıt süreciyle ilgili bilgi verecek ve soruları yanıtlayacak. Ayrıca ön kayıt yaptıranlara özel M416 Kaplan ve Çita Paraşütü hediye edilecek.

Ads Area