Ads Area

İki hafta içerisinde 300 binden fazla ön kayıt alan oyun

Ücretsiz PUBG LITE, Türkiye'de! 9 Mayıs’ta başladığı ön kayıt sürecini 23 Mayıs’ta tamamlayacak olan PUBG LITE, 21 Mayıs 2019 tarihinde ön indirmeye açıldı. 
İki hafta içerisinde 300 binden fazla ön kayıt alan oyun, ilk 50 bin kaydın ardından M416 Kaplan ve Çita Paraşütü, 150 bin kaydın ardından Atkı (Siyah), Gözlük (Sarı), PUBG Atkısı (Altın) ve Uzun Kollu Çizgili Gömlek (Sarı) ve 300 bin kaydın ardından Sporcu Üst (Kırmızı) ve Kanlı Askeri Pantolon ödüllerini duyurdu. 

Oyun, 23 Mayıs 2019 Perşembe günü resmi olarak Türkiye’de açıldıktan sonra, oyuncular beklemeden oyuna girebilsin diye 21-22 Mayıs tarihlerinde 

https://lite.pubg.com/tr/download/ üzerinden indirebilecek. 

9 Mayıs’ta PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’un ücretsiz sürümü PUBG LITE’ın Türkiye ön kayıt sürecini başlatan PUBG Corp, bugün yaptığı açıklamayla oyunun 21-22 Mayıs tarihlerinde indirilerek 23 Mayıs’tan itibaren Türkiye’de oynanabileceğini duyurdu. 

Her modern PC ve dizüstü bilgisayar için #herkesePUBGLITE Türkiye’de milyonlarca oyuncuya sahip olan Battle Royale türündeki oyunda, bir adaya paraşütle inen 100 oyuncu, buldukları eşya, silah ve mühimmatı kullanarak hayatta kalmaya çalışıyor.

Son hayatta kalanın kazandığı PUBG LITE, her modern PC ve dizüstünde ücretsiz olarak oynanabilecek. 

Bugünden itibaren https://lite.pubg.com/tr/download/ adresinden oyunu indirerek 23 Mayıs’ta oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. 

PUBG LITE Ön kayıta özel hediyeleri kaçırma! 

Ön kayıt yaptıranlar şimdiden 300 bin kişiyi geçti ve M416 Kaplan, Çita Paraşütü, Atkı (Siyah), Gözlük (Sarı), PUBG Atkısı (Altın), Uzun Kollu Çizgili Gömlek (Sarı), Sporcu Üst (Kırmızı) ve Kanlı Askeri Pantolon ödüllerini kazanma şansı elde ettiler.

22 Mayıs’a kadar ön kayıt yaptıranların 500 bin kişiyi geçmesi halinde, oyun içi yeni sürpriz eşyalar oyunseverleri bekliyor. 

Ayrıca, PUBG LITE sosyal medya hesaplarını takip ederek, Facebook Live üzerinde düzenlenen canlı yayınlara katılarak PUBG yetkililerinden oyun hakkında daha fazla bilgi almak mümkün olacak. 

Her modern PC ve dizüstü bilgisayarda oynanabilen oyun, sistem gereksinimleri sebebiyle #herkesePUBGLITE sloganıyla yola çıkarken, oyun için minimum ve tavsiye edilen gereksinimler ise aşağıdaki listede yer alıyor. 

Min. Sistem Gereksinimi 
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimi İşletim Sistemi Windows 7/8/10 64 bit -Windows 7/8/10 64 bit İşlemci Intel Core i3 2,4 GHz - Intel Core i5 2,8 GHz Bellek 4 GB -8 GB Grafik işlemci Intel HD Graphics 4000 - NVIDIA GeForce GTX 6600 veya AMD Radeon HD 7870 Depolama alanı 4 GB DirectX sürümü DirectX 11

Ads Area