Ads Area

HONOR 8X Alana 350 TL Değerinde Hediye Çeki

Teknolojiyi, modaya ve gençlerin ihtiyaçlarına adapte eden vizyoner ürünlerin yaratıcısı 


HONOR, Vatan Bilgisayar ile gerçekleştireceği yeni kampanyasında HONOR 8X telefon alanlara 350 TL değerinde hediye çeki sunuyor. 


1-16 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında cep telefonu 2.399 TLfiyat etiketiyle satılacak.

HONOR 8X hediye çekinin yanı sıra, 12 ay taksit imkanı da sağlayacak. 

Teknolojiyi, modaya ve gençlerin ihtiyaçlarına adapte eden vizyoner ürünlerin yaratıcısı HONOR, Türkiye için daima uygun fiyatlı cep telefonları sunma hedefini yeni bir kampanya ile taçlandırıyor. 

Vatan Bilgisayar ile 1-16 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek kampanya dahilinde, HONOR 8X cep telefonusatın alan müşterilerine 350 TL değerinde hediye çeki ile birlikte 12 ay taksit avantajı da sağlayacak.  

HONOR 8X minimalist tasarım anlayışı ile geliyor 
Minimalist bir tasarım felsefesi ile geliştirilen HONOR 8X, yüzde 91 gibi yüksek bir ekran gövde oranına sahip. HONOR 8X bu tasarım anlayışı sayesinde, küçük bir gövdeye 6.5 inçlik büyük bir ekranı sığdırıyor. 

HONOR 8X, şık bir tasarım, yüzde 91 ekran gövde oranı, iddialı yapay zeka desteğine arka kamerası, 5.5 inçlik bir gövdeye sığdırılan 6.5 inç ekran ve ince çerçevesi ile gelişmiş bir telefon olarak mükemmel bir kullanım deneyimi sunuyor. 

 Arka yüzü açıya göre renk değiştiren bir tasarıma sahip olan telefon, şıklık ve performansı bir arada isteyenlerin beklentilerini karşılıyor. Telefondaki AI yani yapay zeka sadece kamerada kullanılmıyor. 

Metro gibi telefonun çekmediği ortamlarda HONOR 8X, 3 saniye içerisinde ağa bağlanma, yapay zeka desteği ile gürültü engelleme gibi özellikler de sunuyor. 

 Honor 8X, olağanüstü teknolojileri, çarpıcı minimalist tasarımı ve sofistike işçiliği ile markanın cesur tavrını ve tasarım özelliklerini ortaya koyuyor. Estetikte bilimsel bir yaklaşımı benimseyen HONOR 8X, pazarda benzersiz olan işlevsellik ve güzellik arasındaki doğru bir denge kuruyor.

Ads Area