Ads Area

Samsung Robot Süpürge alana Galaxy A7 Hediye

Akıllı özellikleriyle kullanıcıların hayatını kolaylaştıran Powerbot Robot Süpürge’yi Nisan ayı boyunca Samsung Online Mağaza’dan satın alanlara, 2.849 TL tavsiye edilen satış fiyatına sahip ve üç arka kamerasıyla dikkat çeken Galaxy A7 akıllı telefon hediye ediliyor. Yüksek performanslı tam görüş sensörü sayesinde bulunduğu mekânı tarayarak, geniş alanlarda en küçük engelleri bile algılayan Powerbot Robot Süpürge, zor temizlenen köşelerde bile etkin bir performans sunuyor.

 Kullanıcılar değerli mobilyalarının çevresini veya evcil hayvanlarının yaşadığı alanları önden tanımlayarak mekân içinde robot süpürgenin girmemesi gereken yerleri belirleyebiliyor. 

Powerbot Robot Süpürge akıllı güç kontrolü özelliğiyle de dikkat çekiyor. Ayrıca üzerinden geçtiği zeminin tipini algılayarak emiş gücünü buna göre ayarlayabiliyor. 

Her zeminde kullanıcılara en iyi performans sunan Powerbot Robot Süpürge’de Nokta temizleme özelliği de bulunuyor. Nokta temizleme özelliği robot süpürgeyi kolayca idare etmeniz için zeminde bir yönlendirme ışığı oluşturuyor ve robot süpürge bu ışığı takip ederek istediğiniz alanı anında temizliyor. 

Geniş fırçasıyla büyük mekânları hızla temizleyen Powerbot Robot Süpürge, büyük tekerlekleri sayesinde kapı eşiği, kablo, halı, pervaz gibi engellere takılmadan ilerliyor. 290 mm genişliğindeki fırçası geleneksel fırçalardan %42 daha fazla alana etki ediyor. Çoğu robot süpürgenin aksine Powerbot, köşelerde kalan tozları köşe temizleme aparatı sayesinde zahmetsizce temizliyor. 

Duvarla arasında sadece 15mm gibi ufak bir mesafe bırakarak oluşturulan bariyer sayesinde köşeler rahat süpürülüyor. Powerbot Robot Süpürge işini bitirdiğinde veya gücü azaldığında otomatik olarak şarj istasyonuna dönerek kendini şarj edebiliyor. 

Robot süpürge Powerbot’u Smart Things uygulaması sayesinde akıllı telefonlar üzerinden kontrol etmek de mümkün. Powerbot süpürge 105 mm çapındaki Easy Pass tekerlekleri sayesinde rahat ve kolay hareket ediyor. 

Samsung Powerbot Robot Süpürge’nin Fiyatı 
Galaxy A7 akıllı telefon hediyeli Samsung Powerbot Robot Süpürge’nin tavsiye edilen satış fiyatı ise KDV dâhil 8.999 TL olarak açıklandı. Powerbot’u Samsung Online Mağaza’dan satın alanlara teslimatların 15 Nisan sonrasında yapılması planlanıyor.

Ads Area