Ads Area

Kingston Digital’den Yüksek Dayanıklılığa Sahip Yeni MicroSD Kartlar

Yeni bellek çözümleri çok sayıda veri yazma döngüsü, yüksek performans ve kusursuz kayıt içinüst düzey dayanıklılık sunuyor Kingston Technology Company Inc’in Flash bellek iştiraki, bellek ürünleri ve teknoloji çözümlerinde dünya lideri KingstonDigital, Inc. yeni dayanıklı microSD kartlarını duyurdu.


Yeni kartlar ev güvenlik kameraları, araç kameraları ve taşınabilir kameralar gibi yoğun veri yazılan cihazlarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanıyor. 

Bu tür kullanım alanları sağlamlık ve performans gerektirdiğinden, Kingston’ın yeni dayanıklı microSD kartları güvenlik ve araç kameralarının kayıt yapabilmesi için gereken uzun vadeli dayanıklılık ve yüksek depolama kapasitesini sunuyor. 

Dayanıklı microSD kartlar 1080p Full HD çözünürlükte 20.000 saate kadar kesintisiz video kaydı yapabiliyor, böylece evde veya yolda neler olduğunu görmek mümkün oluyor. 

Kingston’ın dayanıklı microSD kartları zorlu koşullarda kullanım için testlerden geçirildi. Kartlar çok düşük ve yüksek sıcaklıklara, darbelere, suya ve x ışınlarına dayanabiliyor. 

Dayanıklı microSD kartlar, veri kaybı riski olmadan uzun süre önemli anları kaydetmeniz gereken durumlarda güvenebileceğiniz bir çözüm sunuyor. “Ev güvenlik sistemleri ve araç kameraları tarafından kaydedilen görüntüler inanılmaz değerli olabiliyor. 

Tüketiciler bellek kartlarının ihtiyaç duydukları önemli görüntüleri zorlu koşullar altında bile sorunsuz bir şekilde saklamasını istiyor.” diyen Kingston Flash Kart İş Birimi Müdürü AnettaChan, sözlerini şöyle sürdürüyor: “Araçların ön panelinde ve ev güvenlik sistemlerinde kullanılan kameralar giderek yaygınlaşıyor. 

Yeni dayanıklı microSD kartımız, uzun gözetim videolarını kaydetme talebini yüksek performans, kesintisiz kullanım ve Kingston güvenilirliğiyle karşılıyor.” Kingston’ın üst düzey dayanıklılık sunan micro SD kartları 32GB, 64GB ve 128GB kapasite seçeneklerine sahip. 

Dayanıklı microSD Kart Özellikleri: 

• Kapasiteler3: 32GB, 64GB, 128GB • Performans4: UHS-I U1 Hız Class 10 o 32 GB ve 64GB – 95 MB/s Okuma ve 30 MB/s Yazma o 128 GB – 95 MB/s Okuma ve 45MB/s Yazma • Çalışma Süresi: o 32 GB – 5.000 saat o 64 GB – 10.000 saat o 128 GB – 20.000 saat • Boyutlar: 11mm x 15mm x 1mm • Çalışma Sıcaklığı: -25°C ila 85°C 1 128 GB kapasiteyle yapılan iç testlere göre. Saatler ana cihaz ve kullanıma göre değişebilir.

Ads Area