Ads Area

Huawei P Smart Z ortaya çıktı

Huawei, ortaya çıkan bazı görsellere ve bilgilere göre orta segmente açılır kameralı bir telefon sunma hazırlığında. Huawei P Smart Z olarak adlandırılması beklenen cihazın, birçok tasarım ve donanım detayı ortaya çıkmış durumda. Ön tarafı neredeyse tamamen ekran oluşan telefonun, 6.59 inç boyutunda ve Full HD+ çözünürlüğünde olması bekleniyor. 

Bunun yanı sıra ön kamerası çerçeve dahili olarak değil de açılır bir yapıda olan telefonun ön kamerasının 16 MP çözünürlük ve f/2.0 diyafram açıklığı sunması bir diğer beklentiler arasında yer alıyor. Cihazın arkasında ise çift kamera kurulumu olacağı görülüyor. 

Bu kameralar; 16 MP çözünürlüğünde, f/1.8 diyafram açıklığında ana kamera ve 2 MP çözünürlüğünde, f/2.4 diyafram açıklığında derinlik algılayıcı kamera şeklinde çalışacak. 

Huawei P Smart Z’nin ortaya çıkan diğer donanım özelliklerine baktığımızda, Huawei’nin orta segment telefonlarında gördüğümüz Kirin 710 yongasının yer alması bekleniyor. Bunun yanı sıra cihazda 4GB RAM ve 64GB dahili hafıza eşlik edecek. 

Ayrıca telefonun batarya tarafında 4.000 mAh kapasiteli pilin yer alacacağı ön görülüyor. huawei p smart z Tabii, bu cihazın şimdilik yalnızca söylentilerden ibaret olduğunu belirtmekte fayda var. İlerleyen zamanlarda Huawei P Smart Z hakkında daha fazla bilginin ortaya çıkması bekleniyor.SHİFTDELETE

Ads Area