Ads Area

axess 500 tl chip para fırsatı

30 Nisan’a kadar Axess kredi kartı sahibi olanlar, her ay akaryakıt ve market sektörlerinden yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerinden %20 chip-para; ayda 100 TL, 31 Ağustos 2019’a kadar toplamda 500 TL’ye varan ekstra chip-para kazanıyor.   Kampanya detayları: 

Kampanya 5 Mart-30 Nisan 2019 tarihleri arasında yeni Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan müşterilerimiz için geçerlidir. 1 Mart tarihi öncesi açık Axess/Wings kredi kartı olan veya 1 Mart’tan önce Axess/Wings kart almış ve 1 Mart’dan sonra bu kartını iptal ettirmiş müşterilerimiz kampanyaya dahil değildir. 

Kampanyaya Free, Axess Öğrenci, ticari kartlar, ek kart ve sanal kart başvuruları dahil değildir. Tüm Akbank Şubeleri, Akbank ATM’leri, 444 25 25 Akbank Telefon Bankacılığı, axess.com.tr, akbank.com, Akbank Direkt, SMS ve diğer kredi kartı başvuru kanallarından yapılan Axess veya Wings kredi kartı başvuruları kampanyaya dahildir. 

Axess veya Wings kart alan müşterinin, bu kartına bağlı ek kartıyla yapacağı işlemlerden kazanım sağlanacaktır. Kampanya müşteri bazında gerçekleştirilecektir. 

Kampanya sadece market ve akaryakıt sektörlerinden yapılacak işlemlerde geçerlidir. Kampanya kapsamında, akaryakıt ve market sektörlerinde her ay 150 TL ve üzeri alışverişlerden %20 chip-para, ayda en fazla 100 TL, 31 Ağustos 2019 tarihine kadar 500 TL chip-para kazanabilir. 

Kampanyadan faydalanabilmek için; kredi kartı başvurusu onaylanan Axess veya Wings müşterilerinin ilk harcamadan önce, ILK yazıp 4566’ya SMS göndermesi gerekmektedir. 

Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt oldunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır. Kazanılan chip-paralar, 2 gün içinde karta yüklenecektir. 

 Kazanılan chip-paraların kullanım süresi 7 gündür. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir. Kampanya boyunca 500 TL chip-paraya ek olarak, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanılabilir. 

daha fazla detay Akbank,axess web sitelerinde

Ads Area