Ads Area

Mehmet Özde BiP'te

Dünyanın en yenilikçi iletişim ve yaşam platformu BiP ailesine dünyaca ünlü Türk Doktor Mehmet Öz de katıldı.
BiP’teki Keşfet bölümünde yer alan ‘Dr Öz ve Ekibi’ kanalını takip edenler, Mehmet Öz’ün sağlıklı yaşam, beslenme önerilerinin yanı sıra sağlıkla ilgili tüm merak edilenlere anında ulaşabiliyor. 

BiP kullanıcılarısağlıklı yaşama dair tüm sorularını da Mehmet Öz ve ekibine buradan direkt iletebiliyor. Dijital operatör Turkcell’in 25 yıllık tecrübesiyle hayata geçirdiği tüm operatörlere açık iletişim ve yaşam platformu BiP, kullanıcılarını yeniliklerle buluşturmaya devam ediyor. 

Amerika'da yaptığı çalışmalarla dünya çapında bir üne ulaşan Mehmet Öz, BiP’teki‘Dr Öz ve Ekibi’ kanalında, sağlıklı yaşamın sırları ve beslenme önerilerinitakipçileriyle paylaşıyor. 192 ülkede milyonlarca kullanıcısı olan BiP’in yeni kanalı Türkçe’nin yanı sıra İngilizce versiyonuyla da dikkat çekiyor. 

BiP’ten Mehmet Öz’e ulaşma imkânı 

Barselona’da gerçekleşen GSMA kapsamında tanıtılan Dr. Öz ve Ekibi ile BiP arasındaki işbirliği, yabancı ziyaretçilerden de büyük ilgi gördü.

ABD’de 10 yıldır devam eden ve 100 ülkede yayınlanan TV programı ‘The Dr. Oz Show’ ile dünyanın sağlık gündemine yön veren Mehmet Öz, BiP sayesinde tüm dünyadan kullanıcıların sağlıklı yaşamına rehberlik ediyor. 

 Keşfet kanalında yer alan ‘DrÖz ve Ekibi’, sağlıklı yemek tarifleri, diyet, stresle baş etme yöntemleri, ruh ve kalp sağlığı, fitness, güzellik gibi sağlıklı yaşama dair her alanda öneri ve bilgileri kullanıcılarla buluşturuyor. 

BiP kullanıcıları, Mehmet Öz’e sağlıklı yaşama dair tüm sorularını da buradan iletebiliyor. ‘Dr Öz ve Ekibi’BiP kanalı https://discover.bip.ai/open?oaid=27679adresinden kolayca indirilebiliyor  

BiP benzersiz özellikleriyle fark yaratıyor 

Mesajlaşma ve iletişim platformunun çok daha ötesinde bir hizmet sunan BiP’in ‘Keşfet’ bölümünde, resmi kurum ve belediye hizmetlerinden nöbetçi eczane bilgilerine, hava durumundan bankacılık işlemlerine, faks göndermeden uçuş check-in işlemlerine kadar günlük hayatta ihtiyaç duyulabilecek 250’den fazla servis yer alıyor. 

Türkiye’nin yenilikçi iletişim ve yaşam platformu BiP,mesajlaşma ve sesli görüşme özelliklerinin yanı sıra HD kalitesiyle 10 kişiyle aynı anda görüntülü görüşme imkânıda sunuyor. 

BiP 65 dil biliyor ve yazışmalarda anında çeviri yaparak iletişimi bambaşka bir boyuta taşıyor. BiP’tenayrıca faks da gönderilebiliyor. 

Ayrıca mesaj yazmak kadar kolay ve hızlı şekilde, iBAN ya da hesap numarasına gerek duymadan sadece telefon numarasıyla para transferi de yapılabiliyor. İkinci Numaram BiP’te özelliğiyle ise iki numara tek cihazda kullanılabiliyor.
Tags

Ads Area