Ads Area

MediaMarkt CLUB kampanyası Türkiye’de bir ilk olacak

Tüketicilerinin ihtiyaçlarına yönelik farklı kampanyalarile rakipsiz fiyatlar ve müşteri odaklı hizmetler sunan MediaMarkt; daha önce yapılmamış bir kampanya düzenliyor. MediaMarktCLUB üyeleri veyeni üye olanlar, 15 - 17 Mart tarihleri arasındaki CLUB Günlerik apsamında dağıtılacak olan indirim çıkartmalarını, seçili ürünler arasından istediklerine yapıştıracak ve hangi ürünü indirimli alacağına kendi karar verecek. 


Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, hayata geçirdiği sadakat programı MediaMarkt CLUB için üyelerine şimdiye kadar görülmemiş fırsat ve kampanyalar sunmaya başladı. 

15 – 17 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek CLUB Günleri kapsamında; tüketicilere mağazalarda üzerinde yüzde 5, yüzde 10 ve yüzde 15 indirim yazan çıkartmalar dağıtılacak. 

Tüketiciler, kampanya kapsamındakiseçili ürünlerden istediklerine, her indirim oranından 1 kere olmak üzere bu çıkartmaları yapıştırarak kasada anında indirim kazanacak. 

CLUB üyesi olmayan tüketiciler, aynı anda üyelik de gerçekleştirebilecek. Kampanya süresince dağıtılan broşürlerdeki farklı ürünlerde ise CLUB üyelerini cazip fırsatlar bekliyor! 

Tıklayan da indirimi yapıştırabiliyor! 

MediaMarkt CLUB Günleri’ne özel indirim kampanyası mağazalarda olduğu gibi www.mediamarkt.com.tr ’de de geçerli olacak. 

Geniş ürün yelpazesiyle teknoloji severlerebol çeşitli ürün alternatifi sunan MediaMarkt, CLUB üyelerine özel kampanyasında, kategorilere göre oranları belirledi. 

Buna göre tüketiciler: Bilgisayar ve konsol donanım ürünlerinde, tabletlerde, cep telefonlarında ve akıllı saatlerde yüzde 5’lik, 

Televizyon, TV alıcısı, Bluray, DVD ve video oynatıcılarında, bluetooth hoparlörlerde, navigasyon cihazlarında, yazılım ürünlerinde, oyunlarda yüzde 10’luk Beyaz eşyalarda, ankastrelerde, elektrikli küçük ev aletlerinde, kahve makinelerinde, CD, DVD ve Bluray’lerde, yazıcılarda, telefonlarda ve aksesuarlarda ise yüzde 15’lik indirimçıkartmaları ürünlere yapıştırabilecek.  MediaMarkt CLUB’a üye olmak çok kolay 

Avantajlarla dolu yepyeni bir dünyanın kapılarını açan MediaMarkt CLUB’a üye olmak ise oldukça kolay. Elektronik severler MediaMarkt CLUB’a tüm MediaMarkt mağazalarından veya mediamarkt.com.tr/CLUBüyelik‘e tıklayarak hızlıca üye olabilirler.

Ads Area