Ads Area

Maximum Kart’tan Hepsiburada’da vade farksız 9 taksit fırsatı

Maximum Kart, Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada’da, beyaz eşyadan mobilyaya, elektronikten giyime birçok üründe vade farksız 9 taksit imkânı sunuyor. 35’den fazla kategoride, 20 milyondan fazla ürün çeşidini müşterilerine ulaştıran Hepsiburada, yeni ev kuranların ya da evini yenilemek isteyenlerin içini ferahlatacak bir kampanya başlattı. 

Hepsiburada’da Maximum Kart sahiplerine ev mobilyası, yatak, elektronik gereçler, beyaz eşya, mutfak aletleri, ev tekstili, ısıtma ve soğutma ürünleri ve giyim ürünlerinde peşin fiyatına 9 taksitte ödeme fırsatı sunuluyor. 

Maximum Kart ile yapılacak alışverişlerde geçerli vade farksız 9 taksit kampanyası, 150 TL ve üzeri alışverişlerde taksit kısıtlaması olmayan ürünleri kapsıyor.  

Bütçe dostu fiyatlar 
 Türkiye’nin Hepsiburada’sı, 9 taksit kampanyasına dahil olmayan ürünleri de cazip fiyatlar ve avantajlarla müşterilerine sunuyor. Bilgisayarlarda ve oyun konsollarında 6 taksit fırsatı sunulurken televizyonlarda 569 TL’den başlayan fiyatlar, cep telefonlarında 1.000 TL’ye varan indirim avantajları, fotoğraf makinası, kamera ve ses sistemlerinde ise peşin fiyatına 3 taksit imkânıyla sunulan ürünler müşterileri bekliyor.

Ads Area