Ads Area

Hepsiburada ve Meizu’dan cazip telefon ve aksesuar kampanyası

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada, Çin’in en büyük telefon markalarından biri olan ve yüksek teknolojiyi uygun fiyatla buluşturan Meizu markasının seçkin telefon modellerini ve aksesuarlarını hızlı teslimat seçeneği ve kaçırılmayacak indirimlerle müşterilerine sunuyor. Türkiye’nin lider e-ticaret platformuHepsiburada,akıllı cep telefonu almak isteyen herkese, fiyat performans dengesiyle olduğu kadar tasarım ve donanım özellikleriylede beğeni toplayan Meizu telefonlar ve aksesuarlarında kaçırılmayacak indirim fırsatları sunuyor. 

Meizu’nun Türkiye’de satışta olan tüm telefon modellerinden bluetoothlu hoparlör, kulaklık ve USB kablolarına kadar bütün aksesuarları Hepsiburada’dan hızlıca temin edilebiliyor. 

Meizu kırmızı, siyah, mavi, beyaz gibi renk seçenekleri ile müşterilerine farklı alternatifler sunarken ekran üstü parmak izi okuma teknolojisi ve üst düzey Qualcomm işlemcileri ile müşterilerinin beğenisini kazanıyor. 

4/64, 6/64 GB ya da 8/128 GB gibi farklı bellek alternatifi olan üstün oyun performansı da sunan Meizu akıllı telefonlar,- KVK garantisiyle satılıyor. 

Sunduğu fiyat avantajıyla dikkat çeken, yüksek kamera çözünürlüğü veuzun süre dayanan piliyle beğeni toplayan tüm Meizu modellerine Hepsiburada’da

Ads Area