Ads Area

Yeni Galaxy Watch Active, Galaxy Fit ve Galaxy Buds’ı Tanıttı

Galaxy giyilebilir ürün yelpazesi, sağlıklı yaşam ve spor takibini kolaylaştıran şık ve modern Galaxy Watch Active, Galaxy Fit ve Galaxy Buds ile genişliyor. 


Samsung Electronics,Galaxy giyilebilir ürün ailesinin yeni üyeleri; Galaxy Watch Active, Galaxy Fit / Galaxy Fit e ve Galaxy Buds’ı tanıttı. 

Yaşamda denge arayanlardan motivasyon takviyesine ihtiyaç duyanlara kadar herkese hitap eden Samsung’un yeni giyilebilir cihazları, sağlıklı yaşam hedeflerine ulaşmaya yardımcı olurken, şık tasarımı ve yaşama eğlence katan özellikleriyle de dikkat çekiyor. 

 Samsung Electronics CEO'su ve BT ve Mobil İletişim Birimi Başkanı DJ Koh,yeni giyilebilir cihazlar için şu açıklamayı yaptı: “Tüketiciler sağlıklı bir yaşam sürmeyi giderek artan bir şekilde önem veriyor. Her gün aktif olmayı ve dengede kalmayı kolaylaştıran giyilebilir cihazlar arıyorlar. 

Yaşamınıza kesintisiz bir şekilde uyum sağlamak ve kendi kişisel sağlıklı yaşam yolculuğunuzda size eşlik etmesi amacıyla yeni giyilebilir ürünlerimizi tanıtmaktan heyecan duyuyoruz. ” 

Galaxy Watch Active: Stil ile Sporun Buluşması  

Sağlığına ve şıklığına değer veren tüketicilere hitap eden Galaxy Watch Active, akıllı olduğu kadar estetik bir saat.

Galaxy Watch’a benzer şekilde premium özellikler sunan Galaxy Watch Active, dengeli bir yaşam tarzını korumayı kolaylaştıran özelliklerini ince, hafif ve çok yönlü sportif tasarımla sunuyor. Şık saat arayüzleri ve sportif kayış seçenekleriyle kendi benzersiz tarzınıza uyum sağlıyor. 

Galaxy Watch Active, en önemli aktiviteleri bütünsel bir yaklaşım ile takip ederek; egzersiz, uyku, strestakip işlevleriyle daha sağlıklı bir beden ve zihin arayanlar için kişisel bir yaşam koçu vazifesini üstleniyor. 

• Stressiz Günler: Stresi yönetmek şimdi Galaxy Watch Active’deki Stres Takip işleviyle daha kolay. Stres Yönetim özelliği ile stres yaşadığınız anlarda, nefes egzersizlerine başlayarak gününüzü huzurlu bir şekilde sürdürebilirsiniz. 

• Kolay EgzersizTakibi: Galaxy Watch Active; koşarken, bisiklet kullanırken, kürek çekerken, eliptik bisikletteyken veya dinamik bir egzersize başladığınızda otomatik olarak hareketinizi algılayıp size ayak uydurur. 

Spor anında 39'dan fazla aktiviteyi manuel olarak girebilirsiniz, günlük hedefler belirleyebilirsinizve ilerlemenizi takip edebilirsiniz. Galaxy Watch Active, yaşam tarzınızı zenginleştirir;Galaxy ekosistemine kesintisiz bir şekilde entegre olur.

Android ve iOS ile uyumlu olan Galaxy Watch Active, gerçek zamanlı koçluk, kapalı/açık mekânaktivite takibi gibi özelliklerin yanı sıra Under Armor, Spotify ve Strava’nın da dâhil olduğu popüler üçüncü taraf uygulamalarını da sunar. 

Telefonunuza dokunmadan Galaxy Watch Active ile arama yapmanızı veya mesaj göndermenizi sağlayan Bixby’nin ses özellikleriyle Galaxy Watch Active’i sesinizle de kumanda edebilirsiniz.  


Galaxy Fit ve Galaxy Fit e: Herkes için Her Gün Egzersiz 

amatör koşuculardan atletlere kadar tüm spor tutkunları için üretilen Galaxy Fit ve Galaxy Fit e, aktif yaşam tarzlarını destekliyor. İnce, hafif gövdeleri ile Galaxy Fit ve Galaxy Fit e, kişisel stile uyarlanabiliyor ve hafta boyunca rahatlıkla kullanılabiliyor. 

 İnce ve şık Galaxy Fit ve Galaxy Fit e, egzersizhedeflerinize ulaşmanıza kolay bir şekilde yardımcı oluyor. Galaxy Fit ve Galaxy Fit e, siz koşarken, bisikletkullanırkenveya dinamik bir egzersiz yaparken otomatik olarak yaptığınız aktiviteyi takip etmeye başlıyor. 
Akıllı telefonunuzdaki Samsung Health uygulamasında 90'dan fazla farklı aktivite arasından manuel seçim de yapabiliyorsunuz.

Ayrıca, geliştirilmiş uyku analizi ve akıllı stres yönetimi ile günün dilediğiniz anında sağlıklı yaşam verilerinizi izleyebiliyorsunuz

Galaxy Fit ve Galaxy Fit e, basit ve sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunuyor,bu sayede hareket halindeyken etkileşimi kolaylaştırıyor. Bildirimleri ve mesajları alın ya da doğrudan akıllı telefonunuzdan senkronize edilmiş alarm, takvim veya hava durumu gibi bilgileri telefonunuza dokunmaya gerek kalmadankontrol edin. 

Galaxy Fit'iniz yeni bir saat dilimine seyahat ettiğinizde otomatik olarak başlattığı çift zamanlı saat arayüzü ile programınızı yönetmeyi kolaylaştırıyor.Her iki cihaz da 5ATM basınca kadar suya dirençli olduğundan duşta ve havuzdasize eşlik ediyor.

Ads Area