Ads Area

Yapay Zeka Lenovo’nun Tüm Ürünlerini Ele Geçirdi

Nesnelerin İnterneti (IoT) ve yapay zeka (AI) aracılığıyla akıllı teknolojilerin gücünden yararlanan Lenovo, CES 2019 Fuarı’nda yeni akıllı cihazlarını duyurdu. 
Lenovo ve Google’dan Yeni İşbirliği: Lenovo Smart Clock Yatak odanız için özel olarak tasarlanmış olan Lenovo Smart Clock sabah güne daha rahat başlamanıza, akıllı evinizi kontrol etmenize ve çoklu oda ses gruplaması ile en sevdiğiniz müzikleri dinlemenize yardımcı oluyor.  

Lenovo’nun Yeni Tabletleri: Amazon® Alexa® destekli Lenovo Smart Tab 

Lenovo, Amazon Alexa uygulamasını içeren ve tam işlevli akıllı ekranlara dönüşen ikisi bir arada tablet olan Lenovo Smart Tabs’i tasarladı. 

Lenovo Smart Tab Tableti ücretsiz olarak sunulan Lenovo Smart Dock’a yerleştirdiğinizde, tam ekran görseller ve tüm odayı saran, canlı ses ile odanın neredeyse her yerinden Alexa’nın yanıtlarını algılayan “Show Mode” özellikli bir akıllı ekran cihazına dönüşüyor. 

En Akıllı Yoga Bilgisayarlar 

AMOLED ekranlı ve yeni Laser Presenter özellikli Yoga Mouse’a sahip yeni Yoga S940, Yoga A940 ve Yoga C730’daki teknolojiler işlerinizi daha hızlı gerçekleştirmenize ve hayatınızı kolaylaştırmanıza yardımcı oluyor. 

Yapay Zeka Destekli Yoga S940 ile Güvenlikte Çıta Çok Yukarda Yapay zekadan yararlanan Yoga S940, yüzünüzü bilgisayarın ekranından başka bir yere çevirdiğiniz anda yapay zeka sensörleri sayesinde yokluğunuzu algılayabiliyor ve verilerinizi diğerlerinin görmesini gizlemek için ekranınızı kilitliyor. Ayrıca meraklı bir komşu omzunuzun üzerinden ekranınıza göz attığında bunu algılayıp sizi uyarıyor.  

AMOLED ile Yoga C730’daki Farkı Görün 

Her tür kulaklıkla uyumlu sarmal ses sağlayan Dolby Atmos özelliği ve JBL® hoparlörleriyle donatılmış olan 15 inçlik Yoga C730 ikisi bir arada dönüştürebilir dizüstü bilgisayarı, 4K’ye kadar bir AMOLED ekranla yükseltilebiliyor. 

AMOLED, yüksek kalitede çözünürlük için inanılmaz derecede renk netliği ve kontrast ile belirgin ölçüde daha canlı görüntüleme deneyimi sunuyor. 

Lazer Sunum özellikli Yoga Mouse ile Büküp İşaretlemeniz Yeterli Lenovo, iki aksesuarı tek bir üründe birleştirip lazer sunum özellikli Yoga Mouse’un yeni neslini tasarladı. Tek bir bükme hareketiyle, bu ürün tam işlevli bir lazer sunum kumandasına dönüşüyor.

Ads Area