Ads Area

TPOWER artık Türkiye’de

Sades, etkileyici kulaklık modeli Tpower’ı tüm dünyanın ardından 2019 itibariyle Türkiye’de de piyasaya sürdü. 


Süper hafif ve ergonomik olan ürün, oyunculara rekabet avantajı sağlayan teknik donanımıyla dikkat çekiyor. Pek çok online platformdan satın alınabilen Tpower, kısa süre önce açılan Sades Türkiye web sitesinden de kolaylıkla tedarik edilebilecek. 

Geçtiğimiz yıl içerisinde Türk oyuncularla buluşan ünlü oyun aksesuarları üreticisi Sades, kulaklık, mouse, mouse pad ve klavye gibi güçlü ürünleriyle büyük beğeni toplamıştı. 

Sades, oyuncu dünyasını yepyeni ürünlerle buluşturmaya devam ediyor. Markanın etkileyici kulaklık modellerinden olan Tpower, 2019 itibariyle artık Türkiye’de. Online platformlarda yerini alan ürün, tasarımı ve teknik özellikleriyle büyük ilgi uyandırıyor.  

200 grama sığan güçlü tasarım 

Sadece 200 gram ağırlığında olan Tpower, baş bölgesinde oluşabilecek baskıyı minimize etmek ve kullanıcısına kusursuz bir konfor deneyimi yaşatmak amacıyla tasarlanmış. Ürünün ergonomik yapısı da son derece etkileyici. 

Yumuşak deriden kulaklık içi doku ve kulakları tamamen kapatarak dışarıdan ses girişini önleyen kulaklık tasarımı, ürünün en beğenilen ergonomik özellikleri arasında yer alıyor. 
Varlığını unutturarak kullanıcısının tamamen oyuna odaklanabilmesini sağlayan ürün, 9 farklı ayarlama moduyla başa mükemmel şekilde oturuyor. 

 Etkileyici ses deneyimi 

Tpower, ses kalitesi açısından da oldukça başarılı bir kulaklık. 40 mm hoparlörü ile mükemmel bir stereo ses deneyimi sağlayan ürün, farklı yönlere çevrilebilme özelliğiyle öne çıkan esnek bir mikrofona da sahip. 

Tpower’ın kullanımı son derece pratik olan mikrofonu, sesin mükemmel bir şekilde iletilmesini sağladığı gibi, oyun dışında kolaylıkla gizlenebiliyor.  

Fiyat / Performans farkı 

Tpower’ın öne çıkan önemli özelliklerinden bir diğeri, fiyat / performans noktasında yarattığı müthiş fark. Piyasada bulunan benzer tasarıma ve teknik özelliklere sahip oyuncu kulaklıkları yüksek fiyatlarıyla alım gücünü zorlarken, Tpower hesaplı bir ürün olması sebebiyle farklı bütçelere hitap edebiliyor. 

Tpower’ın, yüksek performans ve uygun fiyat skalasında bir ürün arayışında olanlar için biçilmiş kaftan olduğu rahatlıkla söylenebilir.  

Sades Türkiye web sitesi açıldı 

Türkiye’deki ürün gamını hızla genişleten Sades, Tpower ile yerini daha da sağlamlaştıracak gibi görünüyor. 2019’a yepyeni bir gelişmeyle daha giren marka, kısa bir süre önce Türkiye web sitesini oyun dünyasıyla buluşturdu. 

Sades Türkiye web sitesi, tüm ürünlere detaylı bir şekilde yer vermesinin yanı sıra, kullanıcılara online alışveriş fırsatı da veriyor. Sades Türkiye web sitesi sayesinde ürünleri tek bir kaynaktan incelemek, yeni ürünlerden haberdar olmak ve alışveriş yapmak artık çok kolay. 

Sades Hakkında 

2002'de oyuncu kulakları üreterek oyun dünyasına etkili bir giriş yapan SADES, 16 yıldır giderek güçlenen AR-GE ve üretim tecrübesiyle farklı oyuncu ekipmanları üretiyor. 

Amiral gemisi oyuncu kulaklıklarının yanı sıra oyuncu koltukları, mouse ve klavyeleri üreterek oyunculara zengin bir ürün gamı sunan SADES, profesyonel e-spor takımlarının sponsorluğunu da yapıyor. 

SADES, mükemmel tasarım, kullanım kolaylığı ve yüksek kalite kriterlerini esas alarak ürettiği aksesuarlarla oyuncuları yüksek performansla buluşturmaya devam ediyor.

Ads Area