Ads Area

CEBIT RUSYA’nın Gelişiminde Yeni Dönüm Noktası

CEBIT markasının kısa zaman önce yeniden yapılandırılması ile CEBIT RUSYA, Deutsche Messe AG ve Alman işletmelerinden aldığı desteği artırıyor. 

Deutsche Messe AG Yönetim Kurulu tarafından daha önce duyurulduğu üzere CEBIT’in endüstriyel sektörlerle bağlantılı çeşitli tematik bölümleri, 2019 yılında HANNOVER MESSE Fuarı bünyesine katılıyor. 

Hannover Messe Fuarı’nın Endüstri’de dijitalleşme yolunda sanayide teknolojik girişim ve yeniliklerin bütününde gücüne güç katarak ilerleyeceği öngörülüyor. Hızla büyüyen pazarlarda CEBIT için çok ciddi talep olması nedeniyle CEBIT markası, 25 – 27 Haziran 2019’da Rusya’da gerçekleştirilecek. 

Hâlihazırda CEBIT katılımcı ve ziyaretçilerinin bildiği mevcut d!expo ve d!talk bölümlerinin yanı sıra 2019 Haziran ayında CEBIT Rusya'da oluşturulan d!campus alanı da yine ziyaretçi ve katılımcılara yönelik yenilikler arasında yer alıyor. 

CEBIT RUSYA bünyesinde yer alacak olan d!campus’ün faaliyetlerinin büyük bir bölümünün açık havada yapılacak olması ise Rusya’daki CEBIT’i renkli kılan bir diğer önemli özellik arasında yer alıyor. 
Deutsche Messe AG Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Andreas Gruchow: “Skolkovo Technopark ile ortak projemiz CEBIT RUSYA’nın, Doğu Avrupa’da lider Bilişim Teknolojileri etkinliklerinden biri olma konusunda iyi bir potansiyele sahip olduğunu belirtmek isterim şu an doğru zaman ve ekibimiz yaklaşan Moskova prömiyeri için hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. 

Skolkovo ile ortaklık sayesinde, CEBIT markası Rusya’da büyük fırsatlara sahip.” dedi. Skolkovo Technopark Genel Direktörü Renat Batyrov "Böylesine ciddi bir geçmişe sahip uluslararası bir etkinliğin ortağı ve eş organizatörü olmaktan memnuniyet duyuyoruz” diyerek sözlerine şöyle devam etti: 

“CEBIT markasının itibarı sayesinde Rusya'daki etkinliğin yabancı ortaklarla çalışmak için başka bir köprü olacağına inanıyoruz. Kısacası, Haziran sonunda, sayısallaştırma alanında faaliyet gösteren Rus şirketlerini ve yabancı şirketleri, teknoloji geliştiricilerini ve uzmanlarını Skolkovo Innovation Center’a bekliyoruz!” 

Deutsche Messe Rusya ve Technopark Skolkovo arasındaki İşbirliği Anlaşması Haziran 2018’de imzalandı. Taraflar bu anlaşma çerçevesinde CEBIT RUSYA projesinde birlikte çalışacak. Fuar Avrupa'nın en büyüğü olan Technopark Skolkovo’da 2019 yılında 25 - 27 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 

Rusya ve çevre ülkelerinin parlayan yıldızı, teknolojide dünyaya açılan kapısı; CEBIT RUSYA’da yer almak, ürün, hizmet ve teknolojilerinizi sergileyerek Türkiye’den katılımcı olmak için ise Alman Devi Deutsche Messe’nin Türkiye ofisi Hannover Fairs Turkey Fuarcılık ile irtibata geçebilirsiniz.

Ads Area