Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Left Post

Translate

QNB Finansbank ve n11pro iş birliği ile yeni dönem

QNB Finansbank ile n11pro işbirliği yaparak, işletmelerin toptan alışverişinde, e-ticarette de vadeli ödeme sistemini devreye soktu 


QNB Finansbank, işini büyütmek, kazanç sağlamak isteyen tüm firmalara ödeme ve tahsilat alanında çözümler sunmaya devam ediyor. 

Doğrudan Borçlandırma Sistemi sayesinde mal ve hizmet alan firmalar, n11pro bünyesinde yaptıkları alışverişler için kısa süreli finansman sağlıyor. 

QNB Finansbank, n11.com’un şirketler için toptan alışveriş platformu n11pro üzerinden alım yapacak işletmelere, ‘Vadeli Ödeme’ seçeneği olan Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS)’ni sunuyor. 

Toptan alım-satım yapılabilen geniş kapsamlı platform n11pro sayesinde Türkiye'nin dört bir yanında küçükten büyüğe her sektörden tedarikçiye kolayca ulaşabilen firmalar, alımlarını QNB Finansbank’ın ‘Vadeli Ödeme’ seçeneği olan Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS) ile yapabiliyorlar. 
QNB Finansbank’ın sunduğu bu ürün sayesinde n11pro üzerinden alınan ödemeler vade tarihinde alıcı hesabından otomatik olarak tahsil edilerek n11pro hesabına alacak olarak geçiyor. 

Hesapta yeterli bakiye olmaması durumunda alıcıya tahsis edilmiş Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS) limiti dahilinde kredi kullandırılarak hesaptan tahsilat yapılıyor. 

QNB Finansbank’ın sunduğu ödeme kolaylıklardan biri olan Doğrudan Borçlandırma Sistemi sayesinde mal ve hizmet alan firmalar, n11pro bünyesinde yaptıkları alışverişler için kısa süreli finansman sağlıyor. 

n11pro Hakkında: 

İşletmeden tüketiciye konseptli e-ticaret platformu n11.com’un hedef kitlesini genişletme amacıyla kurduğu şirketler için toptan alışveriş platformu n11pro, maliyet ve operasyonel riskleri azaltarak kurumsal müşterilere toplu satın alma imkânı sunarken, üretici ve işletmelerin de yüksek hacimli satış yaparak büyümelerine olanak sağlıyor. 

Müşteri ve tedarikçileri tek bir çatı altında toplayan n11pro, toptan satış imkânı ve satın alınan ürün adedine göre değişen rekabetçi birim fiyatlar ile KOBİ’lerin büyümesine olanak sağlamayı hedefliyor. 

Avantajlı kargo ve nakliye seçenekleri ile üretici ve işletmelere kolaylık sağlayan yeni platform, satın alım yapacak firmaların hammaddeden yarı mamule, yedek parçadan nihai ürüne ulaşabilmesini sağlarken, kredi kartı, çoklu kredi kartı ve vadeli ödeme gibi çeşitli ve güvenilir ödeme seçenekleriyle de tek platform üzerinden tüm sektör gruplarına erişebilme imkânı sunuyor.