Ads Area

Huawei Mate 20 Serisi deneyim alanları Cinemaximum sinemalarına taşındı

HUAWEI, yeni ve gelişmiş Mate 20 serisi akıllı telefonlarını daha geniş kitlelerle buluşturmak ve tüketicilere tanıtmak üzere Akasya, Zorlu Center, Kanyon ve İstinye Park AVM’lerinde bulunan Cinemaximum sinemalarının fuaye alanlarında yılbaşına kadar her haftasonu teknoloji meraklıları ve sinemaseverler ile buluşuyor.  Yarışmaya katıl, hediyeleri kazan! 
Deneyim alanlarında bulunan “AI is the New Black”, “Super Charge is the Superhero”, “See Me through the Macro” ve “Wide Angles, Wider Minds” gibi Mate 20 Pro’nun öne çıkan özelliklerine atıfta bulunan sloganları içeren neon tabelaların önünde fotoğraf çektirip #findamate hastag’ini kullanarak sosyal medyada yaratıcı bir slogan ile paylaşan Huawei Mobile Türkiye Instagram takipçileri, her hafta Sound Stone bluetooth hoparlör, Color Band A2 ve TalkBand B3 lite akıllı bileklik ödüllerini kazanma şansı yakalayacak. 

Teknoloji meraklılarının doğrudan telefonları deneyimleyerek satın alma kararı verebilecekleri bu özel alanlarda ayrıca HUAWEI’nin çok yeni tanıttığı Watch GT akıllı saati de yer alıyor. 

21 Aralık tarihinde açılan deneyim alanları; yıl sonuna kadar her Cuma, Cumartesi ve Pazar günü teknoloji meraklılarını bekliyor.

Ads Area