Ads Area

Her 50 TL Üstü Alışverişe 5 TL

“Motif Kart”, “Pttkart Esnaf” ve “Kampüs Pttkart” sahipleri, yeni yılın ilk ayında yapacakları her 50 TL üstü 1’inci, 2’nci ve 3’üncü alışverişte 5’er TL olmak üzere toplam 15 TL kazanacak. 
Toplumun çeşitli kesimlerine yönelik Pttkart projeleri geliştiren Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), büyük ilgi gören bu hizmetini güzel bir kampanyayla taçlandırmaya hazırlanıyor. 

Şirket, 1-31 Ocak 2019 tarihleri arasında düzenleyeceği kampanyayla “Motif Kart”, “Pttkart Esnaf” ve “Kampüs Pttkart” kullanıcılarını oldukça memnun edecek.  

Gıda ve giyim alışverişi yapan kazanıyor 

Kampanya çerçevesinde “Motif Kart”, “Pttkart Esnaf” ve “Kampüs Pttkart” sahipleri, yeni yılın ilk ayında yapacakları her 50 TL üstü 1’inci, 2’nci ve 3’üncü alışverişte 5’er TL olmak üzere toplam 15 TL kazanacak. 

Bu uygulama sadece gıda ve giyim alışverişlerinde geçerli olacak. Kart kullanıcılarının kazandığı tutar, kampanya bitiminden sonra PTT A.Ş. tarafından müşterilerin PTTBank hesabına aktarılacak. Söz konusu kampanya internet üzerinden yapılacak alışverişleri de kapsayacak.  

Kart kullanıcılarına sayısız avantajlar 

PTT A.Ş., yenilikçi ürün ve hizmetleriyle bankacılık sektöründeki konumunu her geçen gün daha da güçlendiriyor. 

Vatandaşların hayatını kolaylaştırmayı, aile bütçeleri ile ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlayan Pttkart projeleri, Şirket’in bankacılık faaliyetlerinde önemli yer tutuyor. Söz konusu projelerden biri olan “Motif Kart”, PTT A.Ş. ile Mehmet Akif İnan Vakfı arasında imzalanan protokolle hayata geçirildi. 
Protokol, Memur-Sen üyeleri ve ailelerinin PTT A.Ş. hizmetlerinden indirimli faydalanmasını ve “Motif Kart” sayesinde alışverişlerinde çeşitli avantajlardan yararlanmasını öngörüyor. “Pttkart Esnaf” projesi, PTT A.Ş. ile Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğü işbirliğiyle uygulamaya konuldu. 

Esnafın finansmana erişmesi noktasında yeni bir model sunan “Pttkart Esnaf”ı kullananlar, PTT A.Ş.’nin çeşitli hizmetlerinden indirimli şekilde faydalanabiliyor. 

Ayrıca, kart sahipleri Türkiye’nin millî e-ticaret platformu ePttAVM.com’da mağaza açma, burada ürünlerini kolaylıkla pazarlama, kargo ve gümrükleme masrafı olmaksızın ihracat yapma fırsatı buluyor.  

Kimlik kartı özelliği taşıyor 

PTT A.Ş.’nin üniversite öğrencilerinin talep ve ihtiyaçlarını dikkate alarak geliştirdiği “Kampüs Pttkart” projesi ise ilk olarak Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi ile imzalanan protokolle hayata geçirildi. 

Proje kapsamında diğer üniversitelerle işbirlikleri de çok yakında devreye alınacak. “Kampüs Pttkart”, üniversiteli gençler için bir hesap ve öğrenci kimlik kartı özelliği taşıyor. 
Ayrıca, akademik ve idari personel için bir kimlik kartı işlevi görüyor. “Kampüs Pttkart”, üniversite yerleşkesi giriş-çıkış kontrol noktalarının yanı sıra anlaşmaya varılan yemekhane, kütüphane, kafe gibi ödeme merkezlerinde kullanılabiliyor. 

Üniversiteliler bankacılık işlemlerinde bu karttan yararlanabiliyor. “Kampüs Pttkart”ı kullananlar PTT A.Ş.’nin ürün ve hizmetlerine daha uygun fiyatlarla erişme imkanına da sahip oluyor.

Ads Area