Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Left Post

Translate

ayda 100 TL taksitle General Mobile cep telefonu fırsatı

Yılbaşına sayılı günler kala Türkiye’nin en çok tercih edilen yerli akıllı telefon markası General Mobile’dan, henüz hediyesine karar veremeyenler için ayda 100 TL’den başlayan fiyatlarla General Mobile modellerinde taksit imkanı sunuyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen üç akıllı telefon markasından biri olan General Mobile’ın GM 9 Pro, GM 8 ve GM 8 Go modelleri, yeni yılda sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için uygun hediye alternatifleri olarak dikkat çekiyor. 

Aile büyüklerimiz için GM 8 Go 

Yeni yılda aile büyüklerine en güzel hediye onların hızlıca öğrenip, kolaylıkla kullanabilecekleri Google’ın ‘Android Go’ versiyonunun dünyadaki ilk ürünü olan GM 8 Go olacak. 

Geliştirilmiş Google uygulamaları ile kullanıcıların hayatını kolaylaştıran ‘GM 8 Go’, yenilenen Chrome ve Google uygulamalarıyla internet üzerinden data kullanımını azaltarak veri tasarrufu sağlıyor ve böylece çok daha hızlı işlem yapabilmeyi fırsatı sunuyor. 

Kullanıcı dostu ara yüze sahip olan ‘GM 8 Go’ özellikle ilk kez internetle tanışanların ihtiyaç duyabilecekleri, amaca yönelik Google uygulamalarıyla birlikte sunuluyor. 

Ayrıca telefon üzerinde en iyi çalışan uygulamaların indirilebilmesini kolaylaştıran özel bir Google PlayTM Store versiyonu yüklü olan ‘GM 8 Go’ ile aile büyüklerini 2019’da teknolojiyle buluşturmak isteyenler telefona 11 ay 100 lira taksit imkânı ile sahip olabilirler.  

Ailenin genç kızlarına ve genç erkeklerine GM 8 Android One

 Selfie severlerin gözdesi GM 8 Android One, ‘Google Fotoğraflar’ uygulaması ile sunduğu yüksek kalitede, ücretsiz ve sınırsız olarak güvenli depolama alanıyla ailenin genç kız ve genç erkekleri için en ideal hediye seçeneği oluyor. 

Fotoğraf tutkunu gençlere 13MP flaşlı ön kamerası ile yüksek kalitede selfie deneyimi de yaşatan GM 8 Android One hem ön hem arka kamerasında kullanabilen ‘portre modu (bokeh) ile fotoğraflara sanatsal bir dokunuş katabiliyor. 
‘GM 8 Android One’ anlık çeviri özelliğine sahip ‘G-Board’ klavyesi sayesinde yazışmalarda 42 dilde anında çeviri yaparak gençlerin hızlıca bilgiye ulaşmasında büyük kolaylık sağlıyor. 2019’da sevdiklerinin GM 8 Android One ile mutlu etmek isteyenler ise akıllı telefona 11 taksit fırsatı ile 140 lira ödeme imkânı ile ulaşabilecekler.  

Telefonu elinden düşürmeyen teknoloji meraklılarına GM 9 Pro 

General Mobile’ın en yeni yıldızı, dünyada segmentinin en iyi kamerasına sahip olan* GM 9 Pro tam da ailenin teknoloji meraklısına göre bir hediye. 

Gelişmiş Kryo işlemci mimarisine sahip, Qualcomm Snapdragon SDM660 ile yüksek performans sunan GM 9 Pro; 4GB RAM ve 64GB dahili hafızası ile en zorlayıcı oyunlarda bile nefes kesen performans sağlıyor. 

 3800 mAh pili ile yüksek pil kapasitesi ile 20 saate kadar kesintisiz video izleme olanağı sunan GM 9 Pro ayrıca, hassas yüzey dokusu, metal çerçevesi, ergonomik hatları ile uzay grisi, gümüş ve altın olmak üzere 3 farklı yeni renk seçeneği ile göz dolduruyor. 
Sevdiklerini mutlu etmek isteyenler GM 9 Pro’ya 11 ay 299 lira taksit imkânı ile akıllı telefona ulaşabilecekler. 

 Kullanıcılar General Mobile ürünlerini www.generalmobile.com üzerinden ve yetkili satış noktalarından taksit avantajıyla satın alabilecekler. *3500 TL altı modeller arasında DXOmark tarafından yapılan test sonucuna göre belirlenmiştir.