Ads Area

Acer Predator Triton 700 Şimdi Türkiye’de

Teknoloji öncüsü Acer, son derece ince olmasına rağmen oldukça güçlü bir dizüstü oyun bilgisayarı sunuyor: 
  

Predator Triton 700. Sınıfının en iyi bilgisayar teknolojilerine ev sahipliği yapan bu oyun canavarı, termal özelliklerinden veya sağlamlığından ödün vermeden boyut ve performans arasında denge kuruyor. 

Teknolojisi ve tasarımıyla bir dizüstü oyun bilgisayarından çok daha fazlasını sunan Acer Predator Triton 700, şimdi 20.000 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de. 

Acer Predator Triton 700’ün üstün termal performansına sahip çift fan sistemli AeroBlade™ 3D, kasanın ultra ince olmasını, cihazın en yoğun işlemlerde bile düzgün ve serin bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlıyor. 

Ayrıca, performanstan hiçbir ödün vermeden bu ultra ince kasaya devasa bir bilgi işlem gücü sığdırmak da mümkün hale geliyor. 

Bu oyun canavarı gücünü standart voltajlı Intel® Core™ işlemci, 8 GB belleğe sahip yüksek performanslı NVIDIA® GeForce® GTX 1080 ekran kartı, RAID 0 yapılandırmasına sahip iki adet NVMe PCIe ile 1TB SSD ve 32GB DDR4 2400MHz bellekten alıyor. 

VR'a hazır Predator Triton 700, son derece etkileyici bir oyun deneyimi için 15,6 inç FHD IPS ekranında parlak, canlı görseller ve harici bir monitöre bağlanmayı sağlayan NVIDIA® G-SYNC™ desteği sunuyor. 

Temel özellikleri tek bir merkezi arayüzden kontrol etmek ve özelleştirmek mümkün Predator Triton 700, keskin hatlara ve açılı ön köşeler bulunan minimalist bir tasarıma sahip.

Işık hızında Intel® Thunderbolt 3 bağlantı noktası bulunan Predator Triton 700’ün mekanik klavyesi, tatmin edici bir yazma deneyimine ek olarak hızlı ve hassas tepki süreleri vadediyor. 

PredatorSense yazılımı ise oyunseverlerin Predator Triton 700'ün temel özelliklerini tek bir merkezi arayüzden kontrol edip özelleştirebilmesini sağlıyor. 

Aydınlatma, kısayol tuşları, fan kontrolü ve genel sistem takibi bu merkez üzerinden yapılabiliyor. RGB arka aydınlatmaya sahip olan tuşlar, ayrı ayrı programlanabiliyorlar. 
Klavyenin üstündeki büyük boy Corning® Gorilla® Glass plakası, dizüstü bilgisayarın soğutma sistemine açılan bir pencere görevi görerek, AeroBlade™ 3D Fanı ve beş ısı borusunu sergilemenin yanı sıra, touchpad olarak da kullanılıyor. 

Acer TrueHarmony™ net ve zengin akustiğe sahip etkileyici seslerle birlikte, Skype for Business Sertifikası ile de sohbetlerin net ve gecikmesiz olarak gerçekleştirilmesini garanti ediyor.

Bu özellik ile ağ bağlantınız artık çok daha güçlü 

Killer DoubleShot Pro ağ özelliği ve 40 Gbps'ye kadar hız ve çift 4K video çıkışı desteği sunan Thunderbolt™ 3 bağlantısı, bu dizüstü bilgisayarın güçlü özelliklerini tamamlıyor. 

Predator Triton 700 ayrıca, kablolu bağlantıyı tercih eden kullanıcılar için güç kapalıyken USB şarjı özelliğine sahip iki adet USB 3.0, bir adet USB 2.0, bir adet HDMI 2.0, bir adet DisplayPort ve bir adet Gigabit Ethernet bağlantı noktası içeriyor. 
Killer DoubleShot™ Pro teknolojisinden güç alan ağ özelliği, en hızlı ağ bağlantısını seçerek (Ethernet veya Kablosuz) yüksek önceliğe sahip tüm trafiği bu arayüzden gönderirken, standart trafiği ise diğer bağlantıya yönlendiriyor.

20.000 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunulan Acer Predator Triton 700, teknolojisi ve tasarımıyla bir dizüstü oyun bilgisayarından çok daha fazlasını bekleyenlerin vazgeçilmezi olacak.
Tags

Ads Area