Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Translate

Turkcell, Galatasaray taraftarını Şampiyonlar Ligi’ne götürüyor

Turkcell, Türkiye’yi Şampiyonlar Ligi’nden temsil eden Galatasaray’ın taraftarlarına çok özel bir sürpriz daha hazırladı. 


Şampiyon Destek paketi sahibi her Galatasaraylı’ya Şampiyonlar Ligi’nde atılan gol ve alınan galibiyet başına hediye internet dağıtan Turkcell, şimdi de bir şanslı taraftarı takım uçağıyla Lokomotiv Moskova deplasmanına götürüyor. 

Turkcell, dijital işbirliği yaptığı Galatasaray’ın Şampiyon Ligi macerasında sarı-kırmızılı taraftarları sevindirmeyi sürdürüyor. 

Daha önce taraftarlara 1GB Şampiyonlar Ligi’ne hoş geldin hediyesi veren, Galatasaray’ın grupta elde ettiği galibiyet ve goller karşılığında ise 2.2GB internet kazandıran Turkcell, şimdi de bir şanslı taraftarı takım uçağıyla Moskova deplasmanına götürüyor. 


Bu şansı yakalamak için ise BiP’teki Sarı Kırmızı Destek kanalında düzenlenecek yarışmayı kazanmak gerekiyor. 

19 Kasım Pazartesi günü, saat 11:00’de gerçekleşecek yarışmaya katılmak için Şampiyon Paket’e sahip olmak ve BiP’teki Sarı Kırmızı Destek kanalını takip etmek yeterli olacak.

28 Kasım’da Lokomotiv Moskova ile oynanacak maça takım uçağında gidecek kişi, düzenlenecek yarışmada sorulacak sorulara en hızlı ve en doğru yanıt veren taraftar olacak.