Ads Area

Spotify for Apple Watch Uygulaması Zamanı Müzikle Tutmanızı sağlayacak

Sürekli hareket halindeyiz – spor salonunda, okulda, günlük koşuşturmada ya da dinlenme aralarında – akıllı saatlerimiz ise zamanı yakalamamızı sağlayan araç.

Spotify’ın Apple Watch için hayata geçirdiği yeni uygulaması

sevdiğimiz müzikler ile podcast’lere tek bir anını bile kaçırmadan sorunsuzca erişim sağlama ve kontrol edebilme becerisi sağlıyor. 

Spotify, hareket halindeyken müzik dinlemenin önemini biliyor, tam da bu yüzden mobil kullanıcılarına Apple Watch için yeni bir Spotify uygulaması sunuyor. 

Bu yeni uygulama ile kullanıcılar, daha iyi bir kontrol ve cihaz ya da hoparlörlere sorunsuz bağlantı sunan gelişmiş bir müzik deneyiminin tadını çıkarabilecek.  

Daha çok aktivite – daha çok kontrol 

Akıllı saatler, bileklerimize hafif bir dokunuşla tüm dünyaya erişmemizi sağlıyor. 
Kendi koşunuza çıkmaya hazır mısınız? Telefonunuzu koşu bandınızdan çıkarmadan doğrudan Apple Watch üzerinden “çal” tuşuna basın. 

Tam markete girmek üzereyken bir arkadaşınıza mı rastladınız? Duraklatın ve bir araba kapıp, sohbete başlayın. Doğum günü partinizde slow bir şarkı dinleme havanızda değil misiniz? Modunuza uygun başka bir şarkıya geçin ki bu artık, bildirimlerinizi kontrol etmeniz kadar kolay bir şey. 

Ya da en sevdiğiniz podcast’i dinlerken, kaçırdığınız bir detayı yakalamak için 15 saniye geriye alın. Hepsi saatinizin üzerinde! Partilerden söz etmişken, saatinizle DJ’lik yapmak için Spotify Connect ile hoparlörünüze ya da başka bir cihaza bağlanmanız yeterli

Daha kolay erişim – daha kolay keşif  

Apple Watch ile olan bu yeni entegrasyon, en son dinlediğiniz şarkılara erişimi telefonunuz cebinizdeyken bile kolay hale getiriyor. 
Ayrıca, hareket halindeyken yeni bir favori şarkı keşfederseniz sadece saat ekranınızdaki “kalp” ikonuna basarak o şarkıyı seçimleriniz arasına ekleyebilirsiniz. Daha sonra dilediğiniz kadar dinlemekte özgürsünüz! Bu yeni deneyim, 

Apple Watch kullanıcılarına gelecek hafta içerisinde sunulacak. Spotify’ın son sürümünü (v.8.4.79) kullandığınızdan emin olun ya da App Store üzerinden indirin. Ve gelecek güncellemeleri takip edin. Apple Watch Apple Inc.’in bir markasıdır ve USA ile diğer ülkelerde kayıtlıdır.
Tags

Ads Area