Ads Area

Samsung Online Mağaza’da Hediye Çeki fırsatı

Samsung Electronics Türkiye’nin başlattığı Galaxy’nin En Güzel Haftası kampanyası ile özel indirim ve hediyeler teknolojiseverleri bekliyor. 

Kampanya kapsamında 19 Kasım – 25 Kasım tarihleri arasında seçili Samsung ürünlerinde cazip indirimler uygulanırken yüksek performanslı 3 arka kamerası ile dikkat çeken yeni Galaxy A7 model akıllı telefon satın alanlar da duyurulan kampanya koşullarını yerine getirerek 10.000 mAh kapasiteli taşınabilir hızlı şarj cihazı kazanma fırsatı yakalıyor .  

Samsung Online Mağaza’da Hediye Çeki Yağmuru Başladı

19 – 25 Kasım 2018 tarihleri arasında shop.samsung.com/tr adresindeki Samsung Online Mağaza’dan belirli tutarlarda alışveriş yapanlar 1000 TL’ye kadar hediye çeki kazanma şansı yakalıyor. 


Kampanya haftası boyunca her sabah 09:00’da ve her akşam 18:00’da sınırlı sayıda hediye çeki Samsung Online Mağaza’ya ekleniyor. 

Akıllı Telefonlar, Bilgisayarlar, Tabletler, Sanal Gerçeklik, Giyilebilir Cihazlar, Aksesuar, Hafıza ve Depolama kategorilerinde belirtilen minimum sipariş tutarında yapılan alışverişlerde; 

alışveriş kategorisi ve tutarına göre 50, 100, 200, 300, 500 ve 1000 TL’lik hediye çeklerini hediye çekleri tükeninceye kadar yakalayabiliyor. Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi shop.samsung.com/tr/hediye-ceki-kampanyasi adresinde yer alıyor.

 Galaxy Watch Akıllı Saatler Bluetooth Kulaklık Hediyeli 

Ayrıca yıl sonuna kadar uzun pil ömrü ve antrenman değerlerini takip etmeye yardımcı olan geliştirilmiş fonksiyonları ile aktif yaşam tazına sahip kullanıcıların büyük beğenisini toplayan Galaxy Watch akıllı saat satın alanlar, duyurulan kampanya koşullarını yerine getirerek tavsiye edilen satış fiyatı toplam 399 TL değerinde olan Level U Bluetooth kulaklık hediyesi kazanma fırsatı yakalıyor.  

Galaxy A ve J Serisinde Fırsatlar! 

Samsung Electronics Türkiye; Galaxy A7, Galaxy J8, Galaxy J6+ ve Galaxy J4+ modellerinin de tavsiye edilen satış fiyatlarını güncelledi. 

Üstün kamera ve depolama özellikleriyle dikkat çeken Galaxy A7 akıllı telefonun tavsiye edilen satış fiyatı daha önceden 3.399 TL iken, tavsiye edilen satış fiyatı 3.099 TL olarak güncellendi. 
6 inç büyüklüğünde Sonsuz Ekran tasarımına sahip Super AMOLED ekranı ve çift arka kamerası ile dikkat çeken Galaxy J8’in 32GB’lık modelinin tavsiye edilen satış fiyatı 2.699 TL iken 2.399 TL, Galaxy J6+’ın tavsiye edilen satış fiyatı 2.099 TL iken 1.849 TL, Galaxy J4+’ın tavsiye edilen satış fiyatı ise 1.699 TL iken 1.549 TL olarak güncellendi.

Ads Area