Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Translate

reeder A8i Q2 tablet satışa sunuldu

Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’nı destekleyen reeder, en güçlü tablet bilgisayarı A8i Q2’yi yüzde 10 indirimle satışa sundu. 

8 inç ekranlı tablet bilgisayar, 2 GB RAM, 16 GB depolama, 4000 mAh pil ve Android 7.0 işletim sistemi ile her türlü ihtiyacı karşılayacak düzeyde performansı ile dikkat çekiyor. 

 Bilişim ürünleriyle Türkiye’nin teknoloji markası olan reeder, Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’nı destekleyen yeni kampanyasını duyurdu. 

Vatan Bilgisayar mağazalarında geçerli olan kampanya kapsamında en güçlü tablet modellerinden biri olan A8i Q2’yi yüzde 10 indirimle 494,10 TL gibi çok uygun bir fiyatla satışa sunan reeder, kullanıcıların bütçelerini sarsmadan bir tablet sahibi olmasını sağlıyor. 


reeder Kurucu Ortağı ve CEO’su Uygar Saral, yeni kampanyaları ile Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’nı desteklemekten dolayı gurur duyduklarını belirtti. Saral sözlerine şöyle devam etti:

 “Yaptığımız yüzde 10 indirimle tüketicilerin teknolojik ürünlere uygun fiyatlarla sahip olmasını sağlıyoruz. Bu sayede aynı ürünü daha uygun bir fiyata satın alarak Türk tüketicisinin cebinden çıkacak miktarı azaltıyoruz. Bu tarz kampanyalarımızı önümüzdeki günlerde de hayata geçirmeyi planlıyoruz.” 

Güçlü donanımı ile mükemmel bir kullanım keyfi sunan reeder A8i Q2, 8 inç IPS teknolojisine sahip ekranı, 16 GB depolama kapasitesi, microSD bellek kartı yuvası ile artırılabilir depolama alanı, 2 GB RAM, 4 çekirdekli işlemcisi ile günlük ihtiyaçları fazlasıyla karşılıyor. 

Güçlü donanım özellikleri 
reeder A8i Q2 tablet bilgisayarı 4 çekirdekli 1.3 GHz hızında MTK işlemciden gücünü alıyor. Bu işlemciye 2 GB RAM, 16 GB depolama, microSD bellek kart yuvası, Mali-450 MP4 GPU, Wi-Fi, Bluetooth ve GPS teknolojileri eşlik ediyor.  

Hem ön hem arka kamera desteği 
Tablet bilgisayarda hem ön hem arka yüzde kamera bulunuyor. Ön yüzdeki kamera 2 Megapiksel çözünürlük sunarken, arka yüzdeki kamera ise 8 Megapiksel desteğine sahip. Her türlü anıyı kayıt etmek için kullanılan bu ön ve arka kameralar hayatın her anını yakalamayı sağlıyor.  

4000 mAH pil 
Boyutuna göre yüksek bir pil kapasitesi sunan reeder A8i Q2 tablet bilgisayarda 4000 mAh pil kapasitesi bulunuyor. Bu sayede uzun saatler boyunca şarj ihtiyacı olmadan kullanım imkanı sunan tablet bilgisayar, film keyfinin kesilmesine izin vermiyor. 

reeder A8i Q2 tablet teknik özellikleri  

• 8 inç IPS ekran • 1280x800 piksel ekran çözünürlüğü • 4 çekirdekli 1,3 GHz MTK işlemci • ARM Mali-450 MP4 GPU • 2 GB RAM • 16 GB depolama • microSD bellek kartı yuvası (32 GB’a kadar destek veriyor) • Arkada 8 Megapiksel, önde 2 Megapiksel kamera • Bluetooth ve Wi-Fi desteği • 3.5 mm kulaklık çıkışı • 4000 mAh pil