Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Translate

PS4 iBlack Friday indirimleri

Black Friday için indirimlerini duyuran oyun şirketleri arasına Sony de eklendiİşte Sony'nin indirime sunacağı ürünler... 

Marvel's pider-Man Standard Edition PS4 Paketi: Simsiyah ve 1TB kapasiteli PS4, DualShock 4 kontrolcü ve Marvel’s Spider-Man oyunun fiziksel kopyasını içeren paket, 200 dolar fiyat etiketiyle satılacak. 

DualShock 4 kablosuz kontrolcüler: Kontrolcülerinin tanesini 35 dolar'dan satışa çıkaracak olan Sony, kontrolcülerinin arasına Mavi Kamuflaj rengi, Magma Kırmızısı, Gece Mavisi, Altın ve Kristal renklerini ekledi. 

Playstation VR ekipmanları: Toplam olarak 200$ satış fiyatıyla Sony tarafından 18 Kasım-26 Kasım tarihleri arasında satılacak. Playstation Plus: Sony'nin üyelik sistemine dayalı oyun servisi PS Plus, 12 aylık abonelik paketiyle indirimli bir şekilde marketlerdeki yerini alacak. BLACK FRIDAY (KARA CUMA) NEDİR? 

Her yıl kasım ayının dördüncü perşembe günü kutlanan "Şükran Günü"nü (Thanksgiving Day) takiben gerçekleşen Kara Cuma ilginç indirimlere ev sahipliği yapıyor.

BLACK FRIDAY NE ZAMAN 

Black Friday (Kara Cuma) Kasım ayının dördüncü perşembesinde kutlanan Şükran Günü'nden sonra gelen ilk Cuma günü başlıyor. Geçtiğimiz yıl Black Friday’den objektiflere bu kareler yansımıştı...ntv